הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי מכבי חיפה שלחו הודעות נאצה לבנאדו

עוזר מאמן הפועל באר שבע יגיש תלונה במשטרה. וגם: הגרסה שלו לתקרית ומה שנכתב בדו"ח

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.01.22 - 00:14

ניצחון בטרנר הוא בדרך כלל עניין גדול בפני עצמו לכל קבוצה שמצליחה לעשות זאת, אבל על ה-1:2 של מכבי חיפה שהעלה אותה על דרך המלך לאליפות שנייה ברציפות העיבה תקרית לא נעימה. במהלך המחצית הורחק רז מאיר לאחר עימות עם עוזר מאמן הפועל באר שבע אריק בנאדו מה שגרם לחלק מהאוהדים הירוקים לחצות את הגבול.

בנאדו, להזכירכם שיחק וכיכב במכבי חיפה בשנות ה-90 וה-2000 ונחשב לשיאן הזכיות באליפויות בישראל עם תשע כאלה, שבע במדים הירוקים. העובדה הזאת וגם זו שהיה חלק מהצוות המקצועי של חיפה בעבר, לא מנעה מכמה אוהדים לשלוח לו הודעות נאצה ואיומים. בשל כך, הוא צפוי להגיש תלונה במשטרה.

וישנה גם הגרסה של בנאדו עצמו לאירועים, על פיה צ'ארון שרי ירד במדרגות אחרי השריקה למחצית ובא בטענות לשופטים. עוזר מאמן ב"ש, שהיה לצידו, פנה אליו וביקש שיפסיק להתלונן. מאיר, שהיה מאחורי בנאדו, רץ לעברו וקרא "יא קוקסינל, יא אפס". בסביבתו של סמל העבר החיפאי אומרים: "יש פה עליהום מטורף על אריק, הוא לא עשה כלום".

בדו"ח השיפוט נכתב: "רז מאיר צעק לאחר שהוזהר כמה פעמים 'אתם כולכם חבורה של קוקסינלים', וחזר כמה פעמים על המילים הללו. בעקבות הצעקה, החל פוגרום
האבטחה לא השתלטה ושחקנים משתי הקבוצות היכו ודחפו אחד את השני".