הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"למכבי חיפה יש חלק בעליהום על אריק"

צפו בתום בנאדו ב"אולפן הלילה": "כולם יודעים כמה המועדון חשוב לנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 01:39

אריק בנאדו עמד במוקד התקרית שהובילה להרחקתו של רז מאיר ולמרות הניצחון של מכבי חיפה, עוזר המאמן של הפועל באר שבע לא זכה לשקט מצד האוהדים הירוקים, ששלחו לו הודעות נאצה ואיומים. אחיו, תום בנאדו, הגיב לבלאגן ב"אולפן הלילה" וסיפר שגם הוא סובל מתגובות קשות מצד הקהל אותו אריק נהג לשמח בעבר.

"חרה לי לשמוע ולקבל הודעות מאוד קשות, כאילו עשינו משהו לא בסדר גם אריק וגם אני", פתח תום בנאדו. "חשוב לי להגיד שזה מאוד קשה שבגלל התנהגות לא ראויה אני ואריק מקבלים ההתנהגות נאצה מאוהדי חיפה, שכולם יודעים כמה היא חשובה לנו".

"הלכתי לבדוק בסיום המשחק מה היה שם", סיפר. "אני לא אובייקטיבי, אבל בדקתי את התקרית מול מצלמות אבטחה ואנשים ואני רוצה לספר את האמת: רז מאיר לא דחף את אריק בנאדו, אריק ירד במדרגות עם שרי ואחד הקוונים דיברו על המשחק. שרי בא בטענות לשופט, אז אריק שאל אותו: 'למה אתם בוכים לשופט?' באותו הזמן רז מאיר רץ לאריק וענה: 'מי אתה? חתיכת אפס קוקסינל'. אריק לא הגיב ולא אמר שום דבר".

"הטענה היחידה שצריכה להיות למכבי חיפה היא כלפי השופט שהרחיק את רז מאיר", הוסיף תום בנאדו. "למה נהיה עליהום על אריק והוא מקבל הודעות נאצה? ואז ברק בכר מחליט לבוא בטענה מול כל המצלמות, מול כל עם ישראל, מול כל אוהדי מכבי חיפה כאילו אריק עשה משהו. אריק ירד לחדר הלבשה, הוא לא הוציא מילה. הוא שאל את שחקני חיפה למה אתם בוכים לשופטים? רז לא היה בסיטואציה הוא רץ באמוק עם קללות והחליטו להרחיק אותו. איפה אריק יצא לא בסדר? השופט החליט להרחיק את רז על הקללות".

"אני ואריק מקבלים תגובות בפלאפון. אומרים כאילו הוא הגיע עם תכסיס מהבית להדליק את שחקני מכבי חיפה, וזו הנקמה שלו על המקרה עם יענקל'ה. לצערי למכבי חיפה יש חלק בזה וזה מה שחורה לנו", הכריז בנוסף. "שיגידו שרז מאיר לא היה צריך להגיד את הדברים, שהשופט טעה ושאריק לא עשה שום דבר שגרם לזה. יש את מבחן התוצאה ובו כרגע אם תעברו בין הקהל של חיפה, ורובו חברים שלי ואני חלק מהם, כולם חושבים שאריק טעה והקניט, שאריק קילל. וזה לא היה ולא נברא".