הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בבאר שבע בטוחים: "האליפות לא הוכרעה"

לצד הזעם על מכבי חיפה, בקבוצה הודו: "היא איכותית יותר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.01.22 - 08:27

אחרי ההפסד 2:1 אמש (שני) באצטדיון טרנר, בהפועל באר שבע רתחו על התנהגות אנשי מכבי חיפה, וכינו את התנהגות חלק מאנשי המועדון הירוק:" ברברית". בקבוצה הכחישו כי אריק בנאדו התעמת עם שחקני היריבה ומוכנים, אם יהיה אישור משטרה, להוציא את מצלמות האבטחה שצילמו את האירוע בו רז מאיר השתולל וקילל את בנאדו והצוות.

מנהל הקבוצה אביתר אילוז סיפר כי דובר מכבי חיפה דודו בזק, שאינו רשום בטופס המשחק, ירד עם השריקה למחצית לכר הדשא והלהיט את הרוחות בעוד האחרון אמר כי הגיע כדי להפריד ולהרגיע.

בצד המקצועי, שחקני ב"ש הודו כי למכבי חיפה הגיע לנצח, על אף שבמשך מחצית שלמה האדומים היו ביתרון מספרי. "האליפות לא הוכרעה, אבל מכבי חיפה איכותית יותר" אמרו בכנות בקבוצה. רוני לוי יכול להיות שבע רצון מכך שלמרות יכולת רעה לפני ההפסקה, במחצית השנייה קבוצתו שיחקה טוב יותר ולא רק בזכות היתרון המספרי.

דוידה פטרוצ'י שוב אכזב, ולא מן הנמנע שכבר במחזור הקרוב נגד מכבי פתח תקווה אנדרה מרטינס, שבכמה נגיעות בכדור הראה שמדובר בשחקן שישדרג את הקבוצה, יפתח בקישור. רועי גורדנה לא נכלל בסגל, אבל במועדון לא מתכוונים לשחררו. יוג'ין אנסה לא שותף ובקבוצה החמיאו לאיתי שכטר ודנילו אספרייה: " היחידים שהיו מעל הרמה שלהם".

רוני לוי העניק לשחקניו יומיים חופש, במועדון ביקשו מהשחקנים שלא להיכנס למרה שחורה: "מכבי חיפה עוד תאבד נקודות עד סוף העונה".