הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנאדו: "אני לא אדם של פרובוקציות, ברק בכר הגיב אליי בזלזול"

יממה לאחר התקרית במשחק העונה, עוזר מאמן הפועל ב"ש ל"מגרש פתוח": "אמרתי לקוון 'שיפסיקו להתבכיין', שרי קילל אותי". על הודעות הנאצה: "האוהדים יצאו מפרופורציה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 16:53

יממה סוערת במיוחד עברה על אריק בנאדו. אחד השחקנים הגדולים במכבי חיפה פגש אמש (שני) עם הפועל באר שבע את קבוצת נעוריו, מכבי חיפה, הפסיד לה 2:1 - אבל זה לא היה הדבר הכי קשה שחווה. במהלך המחצית, הוא ספג קללות משחקן היריבה רז מאיר, ואף ספג הודעות נאצה וקללות מצד אוהדי מכבי חיפה. בשוך הסערה והמשחק, הוא התראיין ל"מגרש פתוח" - ושחזר את האירוע הקשה.

"אני ירדתי במחצית במדרגות של המנהרה", סיפר בנאדו את השתלשלות העניינים לאחר השריקה למחצית. "שרי היה בדין ודברים עם הקוון בתנועות ידיים. אני זרקתי לקוון משפוט 'שיפסיק להתבכיין'. שרי הסתובב אלי והתחיל לקלל. כמה שניות אחר כך רז מאיר הגיע ואמר את מה שהוא אמר, אני לא רוצה להיכנס לזה כי הוא התנצל וקיבלתי את ההתנצלות. אלו דברים שלא היו צריכים להיאמר".

"אני הלכתי אחר כך לחדר ההלבשה, ואז נןדע לנו תוך כדי המחצית שרז מאיר הורחק. אף אחד מאנשי ב"ש לא ביקש שירחיקו אותו, לא הייתה שום פרובוקציה. רז מאיר הבין את הטעות שלו ואני שם את זה מאחוריי. אנחנו רצינו שדברים ייקבעו במגרש עצמו. אני הייתי שמח אם רז מאיר היה ממשיך לשחק, וזה לא היה קשור אליי".

אתה עדיין נשמע נסער. למה לדעתך העליהום היה כלפייך ולא כלפיי השופט?
"אני לא יודע למה זה יצא ככה. צריך לשאול את השופט למה הוא החליט ככה. רז הבין שהוא עשה טעות. אני חושב שברור לכולם שאני לא הייתי צריך להיות פה בקו האש. אני לא בן אדם של פרובוקציות, לא בתור שחקן ולא בתור מאמן. גם ברק בכר שהגיב  כלפיי בזלזול לא  בדק את הדברים לעומק, וחבל שהוא הגיב ככה".

"קיבלתי מאות הודעות נאצה מצד אוהדי מכבי חיפה, אבל היו גם כאלו ששלחו חיזוקים והודעות יפות. הם לא ידעו את האמת וחבל שזה יצא כמו שזה יצא. אבל זה מאחוריי ואני עם הפנים קדימה".

האם יש לך איזה חלק מסוים במה שקרה? אולי יש לך משהו פתוח מול מכבי חיפה?
"כמובן שלא. אני הייתי הרבה שנים במכבי חיפה. אני מבין את הקהל שלפעמים קשה לו להכיל את זה, אבל זה לא קשור למקרה הזה.אני לא עשיתי את הפרובוקציה. זה יצא מפרופורציות. אחים שלי קיבלו הודעות נאצה, אני קיבלתי הודעות וזה לא היה נעים. מי שמכיר אותי יודע מה עשיתי עבור המועדון הזה ומה אני מרגיש כלפיו. ממש לא מרגיש שום צורך להתנצל. מבחינתי הסיפור הזה גמור".