הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זהבי? אנחנו כבר יודעים לאן הוא יילך"

בראיון מיוחד ל"5 באוויר", הסוכן רונן קצב חושף את הקלפים: חזיזה ("יהיה באירופה"), אצילי ("טוב לו במכבי חיפה"), כוכב פ.ס.וו ("יכול להרוויח פחות"), גולסה ("למכבי יש אופציה עליו גם אם לא יגיע לאחוז המשחקים"), אלטמן ("המאמן לא מתחבר אליו") ושהר ("לא מתחרט שהגיע לחיפה")

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 19:35

כשחלון ההעברות החורפי בעיצומו, לא מעט שחקנים נמצאים בצומת דרכים. כאלה שלא ממש משחקים, כאלה שמחפשים קבוצות, וגם כאלה שחולמים קדימה. מי שמטפל בעניינים הללו לא מעט הוא סוכן העל, רונן קצב, שהתראיין ל"5 באוויר" - וסיפר לא מעט פרטים חדשים: על ערן זהבי, עומר אצילי, דולב חזיזה, יונתן כהן ומנור סולומון. כמו תמיד, היה מעניין.

על עומר אצילי: "עומר לא ייצא לחו"ל עוד בקריירה? זה לא אמירה שתשמעו ממני. תמיד צריך לנסות לקדם את השחקנים. מאוד טוב לו במכבי חיפה. אנחנו צריכים לחשוב איך מתפתחים, אבל אני לא יודע מה יהיה בעוד חצי שנה. כרגע מתרכזים במה שטוב ויש לו חוזה לעוד שנתיים וחצי".

על ערן זהבי: "הוא השם הכי חם בכדורגל הישראלי. אני וערן יודעים פחות או יותר מה הולך לקרות, אבל אני לא יכול להגיב מעבר. האם יקרה משהו בחלון הקרוב? מעדיף לא לענות על זה. הוא במקום שהוא הרוויח מספיק בקריירה, הוא יכול להרשות לעצמו להרוויח פחות. משפחת זהבי עברה אירוע, אבל התמודדה איתו כי הם חזקים מאוד מנטאלית. לא רואה את ערן זהבי נשאר בהולנד בלי המשפחה".

על מנור סולומון: "זה שמנור לא חתם על חוזה חדש בשחטאר, זה אומר הכל על עתידו. העדיפות זה ליגה אנגלית או ספרדית. מנור הוא רק בן 22 ויש לו עוד דרך ארוכה".

על יונתן כהן בפיזה: "ההחלטה ללכת לפיזה הייתה מצוינת. הליגה היא ליגה פיזית ומאוד טקטית. בסופו של דבר אם הוא שחקן רוטציה לגיטימי בקבוצה שרוצה לעלות לליגה הראשונה, אז זו החלטה טובה עבורו להיות שם ואין כוונה לעזוב".

על עתידם של איתמר ניצן, אוראל דגני ומקסים גרצ'קין בבית"ר ירושלים: "לא הגיוני שעוד שבוע יגידו לשחקנים בבית"ר ללכת רגע לפני סוף החלון. אלו שחקנים עם חוזה. בדברים האלה צריך לטפל עכשיו".

על אייל גולסה: "אייל שחקן נפלא שתמיד יהיה לו ביקוש. למכבי ת"א יש אופציה להאריך לו את החוזה גם אם לא יגיעו לאחוז המשחקים שלו. הוא כן ישחק את המשחקים עד סוף העונה, אני לא דואג לו".

על נטע לביא: "כשהוא יחזור לקצב הרגיל שלו הוא ישחק הרבה. הוא עבר פציעה קשה ונמצא בליווי צמוד של מכבי חיפה. אין ספק שהוא יהיה שחקן בכיר במכבי חיפה".

על דולב חזיזה: "אנחנו רואים כמה הוא נותן את כל הלב לקבוצה. הוא שחקן אדיר שמתפתח כל הזמן. אני חושב שבסופו של דבר הוא יטעם את אירופה. גם לו מגיע בשלב מסוים לטעום משהו אחר, אבל אני נגד ינואר - אם יהיה משהו, זה רק בקיץ".

על בן שהר: "בן שהר מאוכזב שהוא לא משחק מספיק דקות, אבל חיפה קבוצה תחרותית וזה חלק מהעניין. ציפינו ליותר דקות ושערים, אבל הוא יעבוד קשה ויצליח. אין שום חרטה על זה. בן שיהר ניהל עם הפועל ת"א מו"מ, אבל חיפה באה ותוך 5 דקות סגרה איתו חוזה".

על עומרי אלטמן: "זה סיפור מורכב. מאוד נלחמו עליו בארוקה והוא מקבל את המשכורת הכי גבוהה בקבוצה. משום מה המאמן לא מתחבר אליו, אבל הוא לא רוצה לחזור והוא לא נשבר. הוא ימשיך להילחם ואולי המצב שלו ישתנה. אלטמן כרגע לא רוצה לחזור לארץ. הפועל ת"א לא פנתה אליו".