הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל חיפה מתכננת: מגן זר או אורן ביטון

האדומים נערכים לשינויים. טאפוקו וסירושטיין עשויים לעזוב

הדר יעקבי
הדר יעקבי  18.01.22 - 18:37

זה לא סוד, הפועל חיפה נמצאת בתקופה לא פשוטה. החבורה של אלישע לוי רשמה ביום שבת האחרון 2:2 מול נועלת הטבלה, מכבי פתח תקווה, מה שהמשיך את ההידרדרות של הקבוצה, שרשמה ניצחון בודד ב-10 משחקי הליגה האחרונים. כעת, נדמה שגם אלישע לוי מבין שחלון ההעברות שבעיצומו זה זמן בו העניינים עשויים להשתנות, ולאחר החתמת מתיאה ליואיץ', שינויים נוספים עשויים לצאת לפעול בימים הקרובים.

אחת האופציות המובילות לתפוס את עמדת המגן השמאלי הוא שחקן בית"ר ירושלים, אורן ביטון, אך בהפועל חיפה גם שוקלים לפנות לשוק המגנים הזרים. למעשה, ההערכה היא שאם עד סוף השבוע לא יגיע זר על המשבצת הזו, ביטון יחתום לעונה וחצי בקבוצה.

המועמד המוביל לעזיבה הוא מיקי סירושטיין, בו הקבוצה לא מעוניינת ומנסה למצוא עבורו תחנה חדשה. מי שעשויה לרכוש את שירותיו, היא בני סכנין, אלא שהשחקן אינו העדיפות הראשונה ועוד נותר לראות האם המהלך הזה אכן ייצא לפועל. כמו כן, גם מעמדו של קווין טאפוקו לא יציב והמועדון מנסה להגיע איתו להסכמות בנושא המשך הדרך או עזיבה.

וממי שעשויים לעזוב בחזרה למי שיגיע בוודאות - בקבוצה מנסים להביא את ליואיץ' לארץ כבר ביום חמישי הקרוב, זאת לאחר שכזכור חתם בקבוצה לפני מספר ימים. עוד בגזרת הנמצאים, קשר הקבוצה, סאקו טורה עבר בדיקת אולטרסאונד שמצא קרע קטן בשריר המקרבים, מה שיגרור היעדרות של כעשרה ימים מהמגרשים. כזכור, טורה נפצע במהלך המשחק נגד מכבי פ"ת, שם ביקש חילוף כבר במחצית בעקבות כאבים שחווה במפשעה.