הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש לא פוסלת את שחרורם של פטרוצ'י ואנסה

אכזבה בנגב מיכולתם. המועדון הודיע כי הוציא 54 אוהדי חיפה מיציעי טרנר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.01.22 - 13:03

בהפועל באר שבע השאירו מאחור את ההפסד למכבי חיפה בטרנר וכבר חושבים על המשחק הקרוב מול מכבי פ"ת. אחרי עומס משחקים ולא מעט נדבקים, האדומים מהנגב העניקו יום חופש נוסף ומחר (חמישי) יחזרו להכנות לקראת ההתמודדות בראשון.

להוציא את איתי שכטר ודנילו אספרייה, יתר השחקנים היו מתחת לרמתם, גם מבחינה סטטיסטית, דבר שעליו רוני לוי יצטרך לתת דגש. קשר הרכש אנדרה מרטינש, ששותף לראשונה במשחק שלשום, יזכה לדקות משחק משמעותיות יותר ואף עשוי לפתוח בהרכב. כמו כן, ההערכות הן שהלדר לופס ישוב ל-11 במשחק הקרוב וחאתם עבד אלחמיד יוסט לעמדת הבלם במקומו של איאד אבו עביד.

לקראת מכבי פ"ת, לא מן הנמנע שלוי ועוזרו אריק בנאדו יעברו לשחק עם רביעיית הגנה כדי להכניס עוד שחקן לקישור שיחזיק בכדור ויסייע בלחץ הגבוה. במועדון מבינים כי על אף ההפסד המאכזב בטרנר, קרב האליפות עוד רחוק מלהיסגר. "מי שחושב שמכבי חיפה לא תאבד נקודות עד סוף העונה טועה", אמרו בבאר שבע.

בקבוצה לא פסלו את האפשרות להחתים חלוץ זר במקומו של יוג'ין אנסה שעשוי להיות מושאל, כשגם אפשרות שחרורו של דוידה פטרוצ'י נמצאת על הפרק, על אף שהוא מחזיק בחוזה לעוד עונה וחצי.

בתוך כך, המועדון הודיע הבוקר כי 54 אוהדי מכבי חיפה הוצאו מיציעי אוהדי המארחת בטרנר במהלך משחק העונה. כמו כן, בשל חשש מהפרות סדר החליטה המשטרה כי לא היה מקום להוציא אוהדים ירוקים נוספים, ולכן אלו נותרו ביציעים האדומים.