הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לם? מעבר לציפיות. רוצה שגולדשטיין יישאר"

בעלי מכבי נתניה החמיא וחשף: "הבאתי 20 מיליון ש"ח מהבית"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.01.22 - 08:20

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, נתניה רכשה את פלאמן גלאבוב, שאמור היה לסיים רק בקיץ את חוזהו בצסק"א סופיה תמורת 100 אלף יורו, כשבמקרה שנתניה תסיים בפלייאוף העליון הבולגרים יקבלו 50 אלף יורו נוספים.

גלאבוב לא היה המועמד המוביל, אלא הקרואטי לורנצ'ו סימיץ', שעבר לאחרונה ללצ'ה מהליגה האיטלקית השנייה. בנתניה כבר סגרו עם סימיץ', אבל חיכו לבדיקת MRI שיעבור אחרי פציעה בקרסול והוא גם חלה בקורונה, דבר שגרם למועדון להמר על גלאבוב שהיה האופציה השנייה. במקביל אישרו בקבוצה שהוחלט לממש את האופציה שישנה על רז שלמה. הבלם יועבר לנתניה תמורת 925 אלף שקלים לכל הכרטיס.

הבעלים, אייל סגל, החמיא למאמן בני לם בראיון ב-90 FM: "בני חבר קרוב ואני מכיר היטב את היתרונות וגם את החסרונות שלו. הוא עושה עבודה מעבר לציפיות ויש מספר נקודות שכולנו צריכים לעזור".

סגל סיפר כי בשש השנים שלו במועדון הוציא מכיסו הפרטי 20 מיליון שקלים לטובת מכבי נתניה. "רואי החשבון שלי לא אוהבים את זה", אמר הבעלים, שטען כי הקבוצה מחפשת גם חלוץ זר. בשל רשת הביטחון, נתניה תצטרך לשחרר שחקן, כשברקע מעמדו של אבובאקר דומביה מתנדנד כדי לצרף חלוץ ולא לאבד את הכסף שהעביר האוצר.

לסיום, התייחס הבעלים גם לטענות כי בחר לפנות למנכ"לים אחרים שיחליפו את המנכ"ל הנוכחי, ניב גולדשטיין, שהצליח בתקופה קצרה להפוך את המועדון לרווחי ובמקביל למכור שחקנים ולקדם שחקני בית: "אחרי שש שנים משותפות, מותר לשני הצדדים לקבל החלטה כזו או אחרת. ניב הוא פנומן, הוא עושה עבודה שאני לא חושב שיש מנהל בכדורגל הישראלי שעושה, ואם נתניה הייתה יכולה להרשות לעצמה כלכלית להגשים את החלומות שלו אז היינו נמצאים במקום אחר - אבל יש לנו תקציב וזה לא עומד תמיד בתוכנית של מי שמנהל את המערכת. בעבר ניסיתי לגרום לניב להישאר דרך הדירקטוריון והצלחתי, אני גם עכשיו רוצה שימשיך וחושב שיש יותר סיכוי שהוא יישאר מאשר שיעזוב".