הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי בדיקות PCR: מכת קורונה בהפועל ב"ש

4 שחקנים ו-2 אנשי צוות התגלו חיוביים. אבו עביד יצא שלילי וישוב להתאמן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.01.22 - 17:54

אחרי שני הפסדים רצופים בליגה למכבי ת"א ומכבי חיפה, בהפועל ב"ש יגיעו בסגל חסר למשחק מול האחרונה בטבלה מכבי פ"ת ביום ראשון לאחר התפרצות קורונה. במועדון הודיעו: "השחקנים ואנשי הצוות, שהתגלו אתמול כחיוביים לקורונה בבדיקות האנטיגן ביצעו היום בדיקות PCR. איאד אבו עביד נמצא שלילי, היתר נמצאו חיוביים לנגיף.

כפי שפרסמנו אתמול, איתן טיבי, דוידה פטרוצ'י, דנילו אספרייה, השוער השלישי ניב אליאסי ושני אנשי הצוות לוקאס ברוטניק והאנליסט אביחי קליף, חולים. הם מצטרפים למאמן השוערים שי הס והמנהל המקצועי אליניב ברדה שיסיימו בידוד ויוכלו להגיע לאימון בשישי. באימון הבוקר, רק 15 שחקנים נכחו. איתי שכטר זכה למנוחה.

בקבוצה תקפו הבוקר (חמישי): "אם כולם היו עושים בדיקות כמונו, גם להם היו נדבקים. המנהלת צריכה לחייב את כל הקבוצות לעבור בדיקות PCR". בב"ש מרגישים שבניגוד לקבוצות אחרות, הם עוברים בדיקות כל כמה ימים, גם אם כולם מרגישים טוב מתוך אחריות למשפחות שלהם ולעובדים במועדון. הבעיה של ב"ש היא שישנה אפשרות ששחקנים אחרים נדבקו וטרם נמצאו חיוביים. לכן מחר ייערכו השחקנים בדיקות נוספות ובתקווה שלרוני לוי יהיה סגל למשחק בתחילת השבוע.

מי שחזר לאימונים הוא הלדר לופס שסיים את תקופת הבידוד. שגיב יחזקאל יוכל לשוב רק בשבת לאימונים אחרי שתסתיים תקופת הבידוד שלו. "אי אפשר להתכונן ככה למשחק", אמרו בב"ש שם מודעים לעובדה כי רק אם הסגל לא מונה 13 שחקנים ניתן לדחות משחק.