הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרסטאיץ': "חייבים לדעת לסיים משחקים מהר"

מאמן מכבי ת"א מתכונן לנתניה: "יריבה מסוכנת, המיקום בטבלה מראה זאת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.22 - 18:40

עם הרוח הגבית משני ניצחונות הליגה האחרונים על הפועל באר שבע והפועל ירושלים, תארח מכבי תל אביב ביום שבת את מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-19 בליגת העל. בינתיים, מאמן הצהובים, מלאדן קרסטאיץ' ומגן הקבוצה, אופיר דוידזאדה ענו לשאלות התקשורת.

"אנחנו מרוצים מהתוצאה במשחק האחרון ואני בטוח שנוכל לשפר את המשחק שלנו ולהשיג תוצאות טובות אפילו יותר. לדוגמא, במשחק מול ירושלים לא הייתי מרוצה מהמחצית השנייה, וגם אנחנו חייבים להבין שאנחנו צריכים לסיים את המשחק לפני כשיש לנו הזדמנות ב-0:1 לשים את השני. נצטרך לסיים את המשחק מוקדם יותר ולא לחכות לדקה ה-90".

"אני מצפה מהשחקנים שלי אחרי המשחק ומול נתניה שיהיו מרוכזים בכל דקה במשחק. נתניה משחקת כדורגל טוב מאוד, עם הגנה טובה מאוד וגם המיקום שלה בטבלה מראה שהיא יריבה מסוכנת. יש לה גם התקפות מעבר טובות ומסוכנות, אבל אנחנו מכבי ואנחנו משחקים כדורגל התקפי בכל משחק וגם במשחק בשבת ננסה לעשות זאת".

שחקן הקבוצה, אופיר דוידזאדה, התייחס לשעת המשחק המוקדמת ביום שבת (17:20): "בגלל המשפחה ואבא שלי תמיד חיכיתי למשחקים שיהיו בשעות כאלו, זו התרגשות גדולה אני שהחברים והמשפחות באות, זו חוויה מדהימה. מרגש לחשוב שאני משחק והבת צופה בי זה נותן לי מוטיבציה ענקית".

"ברגע שהקהל מבין כמה אנחנו צריכים אותו והשעה נוחה זו המוטיבציה הכי טובה", המשיך המגן ודיבר על היריבה, "נתניה קבוצה טובה, יש לה שחקנים טובים ומאמן טוב. הם מביאים הרבה אנרגיות, זו קבוצה התקפית. נבוא מוכנים, רוצים להמשיך את המומנטום הטוב שלנו ולשמח את האוהדים".