הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברקת שוקלת לצרף את שועה, גם זרגרי בתמונה

ב"ש לא פוסלת עסקה מול בית"ר ירושלים. וגם: ההחתמה המסקרנת בנוער

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.01.22 - 07:17

בהפועל באר שבע לא פוסלים אפשרות שירדן שועה יצטרף לקבוצה כבר בחלון ההעברות הנוכחי. דודו דהאן שמייצג את חלוץ בית"ר ירושלים, הציעה אותו לב"ש ולא מן הנמנע שמהלך כזה ייצא אל הפועל, על מנת לחזק את חוליית ההתקפה של הקבוצה.

ניקיטה רוקאביצה ואיתי שכטר שניהם שחקנים מבוגרים, יוג'ין אנסה מאכזה ושגיב יחזקאל יכול לשחק גם באגף. בצוות המקצועי ייתנו אור ירוק לצרף את שועה, ומערכת היחסים החמה בין משה חוגג למשפחת ברקת עשויה להביא לעסקה שתסייע לשני הצדדים.

בימים האחרונים נערכו שיחות עם אלונה ברקת כדי לשכנע אותו ששועה השתנה, כפי שאפשר לראות בתקופה האחרונה על המגרש ומחוצה לו. בנוסף, גם אביאל זרגרי בתמונה כשאם תהיה עסקה לא מן הנמנע ששחקנים בב"ש יעשו את הדרך ההפוכה.

בקבוצה ממשיכים בהכנות לקראת משחק החוץ ביום בראשון נגד מכבי פ"ת. רוני לוי מתלבט לגבי המערך כשאם אתמול חשב לפתוח עם רביעיה אחורית, חזרתו לאימונים של איאד אבו עביד שנמצא שלילי בבדיקת PCR, עשויה לשנות את דעתו. איתי שכטר שאתמול לא לקח חלק באימון עם כל השחקנים חזר להתאמן מלא. אליניב ברדה, שי הס ושגיב יחזקאל סיימו את תקופת הבידוד אבל האחרון עדיין חש ברע. איתן טיבי, דנילו אספרייה, דוידה פטרוצ'י וניב אליאסי ישובו להתאמן רק בתחילת השבוע ויחמיצו את המשחק.

בנושא אחר, היום הודיעה הפועל באר שבע על החתמתו של סמואל קופור ג'וניור, בנו של בלם העבר ששיחק במדיה של באיירן מינכן. קופור הגנאי בן 18 משחק גם הוא בעמדת הבלם.