הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שמעון יכול לאמן את אשדוד מול סכנין

המאמן נמצא שלילי בשתי בדיקות. השחקנים מחכים לתוצאות הסבב הנוסף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.01.22 - 09:47

במ.ס אשדוד מוטרדים מאוד מקצב התחלואה במועדון, כאשר נכון לעכשיו המשחק בראשון נגד בני סכנין יתקיים במועדו. אתמול התבשרו במועדון כי יואב ג'רפי, זוהר זסנו ומוגיס זקאריה חיוביים לנגיף הקורונה והם מצטרפים לטימותי אוואני, מונטרי קהמאני ופיראס אבו עקל שהתגלה כחיובי-גבולי. שלושת האחרונים צפויים לסיים את תקופת הבידוד שלהם ביממה הקרובה.

עם זאת, ישנה מעט אופטימיות. מאמנה של מ.ס אשדוד, רן בן שמעון יוכל לעמוד על הקווים בראשון נגד בני סכנין, לאחר שהבוקר ביצע שתי בדיקות בהן נמצא שלילי לקורונה. קני סייף, ננאד צבטקוביץ', יעקב בריהון, נאור סבג ושלו הרוש דיווחו על תסמינים, אך לא התגלו כחיוביים. במועדון ממתינים לתוצאות סבב הבדיקות הנוסף שערכו.

שני שחקנים נוספים התגלו גם הם כחיוביים גבוליים וכן מספר שחקנים שנמצאו שליליים, דיווחו על תסמינים. בעקבות כך, במועדון יקיימו היום (שישי) סבב בדיקות נוסף על מנת לאתר נדבקים נוספים (במידה שיש כאלה) ולמנוע את ההפצה בתוך הקבוצה. "איזה ערך ספורטיבי יש למשחק? ההכנה רחוקה מלהיות ראויה, אתמול באימון היו 12 שחקני שדה", תהו באשדוד.

ע"פי פרוטוקול הקורונה, קבוצה שיש ברשותה 13 שחקנים, משחקה לא ידחה. באשדוד צפויים לצרף שחקנים מקבוצת הנוער בכדי להשלים סגל, אלא שגם במחלקת הנוער ישנה הדבקה המונית.

הסובלת העיקרית היא קבוצת נערים א' שאמורה לספק שחקנים לקבוצת הנוער, אך הקורונה יצרה כאוס מוחלט במועדון וינסו למצוא לכך פתרון מהיר.