הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דומביה לא בתכניות, אך מסרב לרדת ללאומית

שחקן מכבי נתניה יוחלף. לם לא מתכנן שינויים מול מכבי ת"א

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.01.22 - 10:05

סוכנו של אבובאקר דומביה, סתיו חכמון, קיבל הודעה למצוא לשחקן קבוצה חדשה בחלון ההעברות הנוכחי. במועדון מאוכזבים מהיכולת שמציג השחקן שהגיע מחוף השנהב, אבל נכון לכרגע יש לו הצעות רק מקבוצות מהליגה הלאומית והוא לא ממהר לרדת ליגה.

דומביה לא ייטול חלק במשחק מחר (שבת) נגד מכבי ת"א בגלל צהובים, אבל גם אם לא היה מורחק סביר להניח כי לא היה זוכה לדקות משחק מאחר ובנתניה מחפשים חלוץ זר על חשבונו. כזכור, כדי להמשיך ולקבל את רשת הביטחון עליהם חתמו ראשי הקבוצות עם משרד האוצר, נתניה חייבת לשמור על מאזן חיובי ולהפחית את שכר השחקנים בכ-20 אחוז.

אחרי הניצחון על בני סכנין, שהיה מהמשחקים היותר טובים של נתניה העונה, בני לם לא מתכנן שינויים ב-11. לם, שלא יעמוד על הקווים לאחר שהורחק במשחק האחרון, יהיה מחובר לאוזניה ויעביר הוראות לעוזרו רן קוז'וק שינהל את המשחק במקומו.

מי שישוב לסגל הוא שיר צדק, שהבריא מקורונה ולא יכול היה לשחק מול סכנין בגלל צהובים. בנתניה זוכרים היטב את ה-2:4 בסיבוב הקודם על מכבי ת"א ומודעים לעובדה שהפעם הצהובים מתל אביב יגיעו כדי לנקום. "לא נשנה את סגנון המשחק שלנו", אמרו בנתניה, "כמו שלהם יש שאיפות, גם לנו יש שאיפות להגיע לפלייאוף העליון".

מי שיצטרכו להיזהר מכרטיס צהוב נוסף שיגרום להם להפסיד את משחק הליגה מול הפועל ב"ש הם: עומרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ', כארם ג'אבר ובוריס אינו.

ההרכב המשוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, רז שלמה, עומרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ', עדן קארצב, יובל אשכנזי, אביב אברהם, פארפה גויאגון, אמיר ברקוביץ', איגור זלאטנוביץ'.