הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רגל פה, רגל שם: מאחורי ההחלטה של בוזגלו

מהמשפט שמקשה ועד תחושת המיצוי. סופה של קריירה מפוארת

שיר יונגר
שיר יונגר  21.01.22 - 13:20

תגיות: מאור בוזגלו

זה היה באוויר כבר הרבה מאוד זמן, ויש שחשבו שההודעה הרשמית לא תגיע לעולם, אבל היום (שישי), בהודעה די מפתיעה, מאור בוזגלו הודיעה שייכנס מסיבת עיתונאים ביום רביעי ובה יודיע על פרישה מכדורגל באופן רשמי.

בוזגלו, כידוע, לא משחק כדורגל באופן מקצועני כבר שנה וחצי - מאז קיבל את ההודעה מהפועל ת"א ב-2020 שחוזהו מבוטל בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. בתקופה הזו הוא ניסה לשמור על כושר באופן פרטני, כשמעל לראשו תמיד ריחף הרצון לחזור למגרשים, אך במקביל למשפט שמתנהל מול האדומים ומקשה עליו - לא הגיעה הצעה שריצתה את בוזגלו וגרמה לו לעזוב הכל ולחזור לעשות את הדבר שהוא הכי אוהב.

לצד הקושי במציאת קבוצה, בוזגלו, שנמצא כבר עונה שנייה ברציפות מחוץ למגרשים, התמהמה עם החתימה גם בגלל נושא כספי הביטוח - זכר לפציעה במדי הפועל ת"א  - וכך חלפה לה שנה וחצי ללא כדורגל. ועדיין, בסביבת בוזגלו מבהירים שלצד המשפטי לא היה חלק בתזמון בו היא קיבל את ההחלטה.

לאחרונה - לאחר שהחל לעבוד כפרשן בערוץ הספורט, הצטלם לעונה חדשה של "הבוזגלוס" ופתח את מתחם "פוטגול ישראל" - בוזגלו הבין שהסיכויים שיחזור לשחק קטנים משבוע לשבוע. הוא החל להרגיש תחושת מיצוי מהסיטואציה אליה נקלע, הרגיש תלוי באוויר, והחליט לשים את התקופה הזו מאחוריו.

את ההחלטה, יש לציין, בוזגלו קיבל לבדו. רפאל קבסה, יועץ התקשורת שלו, הוא זה סייע לו בהכרזה על מסיבת עיתונאים מסודרת - כיאה לשחקן הבכיר שהיה ולקריירה המפוארת שכללה את כל הקבוצות הגדולות של הכדורגל הישראלי.

ביום רביעי, בשעה 14:30, הרגע יגיע. בוזגלו יתייצב מול המיקרופונים, אולי בדמעות ואולי לא, ויודיע על פרישה מכדורגל. בכך, בוזגלו ישאיר מאחוריו קריירהבת 15 שנים שכללה קבוצות כמו הפועל ב"ש, מכבי חיפה, מכבי ת"א, הפועל ת"א, בית"ר ירושלים, בני סכנין, הפועל פ"ת וסטנדרד ליאז'.