הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שוב על הפרק: מכבי חיפה בוחנת את צירוף חואנחו נייטו

מגן אלמריה, עמו נכנסה האלופה למו"מ עוד בקיץ, עשוי להחליף את ראיין סטריין, ממנו מאוכזבים במועדון, עוד בחלון הקרוב. סאן מנחם ישוב להרכב מול הפועל ירושלים, חוסה רודריגס יוסט לעמדת המגן הימני

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.01.22 - 08:46

מכבי חיפה רצה לאליפות שנייה ברציפות ובמקביל עובדת על מנת לחזק את הסגל. במועדון בוחנים אופציה לצירופו של המגן חואנחו נייטו, עמו היו במו"מ עוד בקיץ לא כאשר לא מן הנמנע שבסופו של דבר הוא יצורף רק בקיץ הקרוב, למרות שחלון העברות של ינואר טרם נסגר.

כזכור, נייטו היה מועמד להצטרף למכבי חיפה עוד לפני ראיין סטריין, אך העדיף לחתום לשנתיים באלמריה. למרות זאת, מתחילת העונה הוא פתח ארבע פעמים בלבד בהרכב ולא סיפק מספרים בניגוד לעונה שעברה.

מלבד זאת, ישנו סימן שאלה גדול סביב סטריין. המגן האוסטרלי לא נכלל בסגל ב-1:2 על הפועל באר שבע בשני והערב (שבת) לקראת המשחק מול הפועל ירושלים שוב חוסה רודריגס מועדף על פניו ובמועדון לא הסתירו את חוסר שביעות הרצון בשל הפציעות הרבות.

על אף שלפני כחודש פסלו במכבי חיפה אפשרות שסטריין יעזוב בינואר, הגיעה פציעה נוספת. במכבי חיפה יבצעו פעולה של החלפת האוסטרלי, רק במידה שיגיע מגן אחר שישדרג אותה וזאת למרות חוזהו והעובדה שהירוקים שילמו 300 אלף יורו עבורו.

בינתיים, מכבי חיפה תארח הערב את הפועל ירושלים אותה ניצחה 1:4 בסיבוב הראשון ו-0:2 בגביע המדינה. למרות זאת, ברק בכר לא מקל ראש ביריבה והזכיר לשחקנים בעיקר את המחציות הראשונות נגד האדומים שהיו קשות. בדומה למשחק נגד הפועל ב"ש, האלופה תפתח בלחץ גבוה עם הצטרפות רבה של שחקנים לחלק הקדמי, ותנסה להביא להכרעה מהירה.

ברק בכר יבצע שינוי פרסונלי בודד מהמשחק נגד ב"ש: סאן מנחם יפתח על חשבונו של רז מאיר המורחק וחוסה רודריגס, שמועדף כאמור על פניו של סטריין, יוסט לעמדת המגן הימני. דולב חזיזה ישוב לעמדה הטבעית שלו בכנף השמאלית, כשעומר אצילי יפתח מימין ודין דוד בחוד. מחמוד ג'אבר ממתין לדקות ראשונות מזה כחודש וחצי, לאחר ששב לסגל במשחק נגד ב"ש. גם נטע לביא ובן שהר צפויים לקבל דקות.

הרכב משוער: ג'וש כהן; חוסה רודריגס, בוגדן פלאניץ', שון גולדברג, סאן מנחם; עלי מוחמד, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי; עומר אצילי, דולב חזיזה, דין דוד.