הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי תרגל מערך של 4 בהגנה, מרטינש יפתח

מאמן ב"ש מתכנן שינוי. 30 אוהדים הדליקו אבוקות באימון לפני מכבי פ"ת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.01.22 - 13:36

אחרי ההפסד 2:1 למכבי חיפה, שהיה השני שלהם ברציפות, בהפועל באר שבע יקוו להתאושש מחר (ראשון) במשחק מול נועלת הטבלה מכבי פתח תקווה ולהישאר במאבק על האליפות. "מכבי פ"ת לא נמצאת במקום בו הסגל שלה שווה, לא הולכים לטייל שם", הזהירו במועדון לפני המשחק.

נראה שלרוני לוי יש שינוי מחשבתי כלשהו לקראת המשימות הקרובות משום שהוא תרגל לקראת המשחק מערך שונה של רביעיית הגנה ולא 5-3-2. אנדרה מרטינש, שמרשים באימונים וגם עלה מהספסל בהפסד למכבי חיפה, יערוך הופעת בכורה בהרכב. שחקנים כמו יוג'ין אנסה ורותם חטואל שלא היו ברוטציה תורגלו ב-11.

לוי יגיע ללא שחקנים משמעותיים שחולים בקורונה בינהם דוידה פטרוצי, דנילו אספרייה ואיתן טיבי. שגיב יחזקאל סיים בידוד אבל עדיין חש ברע וחיובי בבדיקה שעשה אמש ולא יהיה בסגל.

"אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות למשחק חוץ קשה מול קבוצה שנלחמת על חייה", אמר המאמן, "אנחנו מעריכים ומכבדים אותה, אבל יחד עם זאת יש לנו את הרצונות שלנו. נעשה הכל כדי לחזור למסלול הנצחונות, לשחק טוב ולשמח את הקהל שלנו".

גם מיגל ויטור דיבר לקראת המפגש: "אנחנו מאוכזבים אחרי ההפסד במשחק האחרון בבית, מה שטוב בכדורגל זה שיש לך משחק כמה ימים אחרי שיכול לשנות את המומנטום ואת האווירה של הקבוצה. יש עליות וירידות ככה זה בכדורגל".

בינתיים, חלק מהקהל האדום הביע תמיכה לקראת המשחק. כ-30 אוהדים הגיעו לאימון הפועל ב"ש, זרקו אבוקות ודירבנו את הקבוצה שעד לפני שבועיים הייתה בפסגת ליגת העל.

הרכב משוער: עומרי גלזר; איאד אבו עביד, חאתם עבד אלחמיד, מיגל ויטור, הלדר לופס; מריאנו בריירו, אנדרה מרטינש, רמזי ספורי; יוג'ין אנסה, רותם חטואל, ניקיטה רוקביצה.