הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרסטאיץ': "שיחקנו בלי ביטחון עצמי, חייבים להסתכן"

מאמן מכבי ת"א אחרי ה-2:2 עם נתניה: "מחצית ראשונה רעה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.22 - 19:05

למרות שהצליחה לחזור מפיגור מוקדם ולהוביל, מכבי תל אביב בסופו של דבר סיימה ב-2:2 עם מכבי נתניה, ועלולה לאבד את המקום השלישי להפועל תל אביב. מאמן הצהובים, מלאדן קרסטאיץ', אמר בסיום: "היה משחק קשה מאוד וציפינו לזה, בלי ביטחון עצמי ובלי מסירות. במחצית הראשונה לא היה טוב, היינו צריכים להיות יותר אגרסיביים והיינו צריכים לנצח במשחק. נעבוד על זה".

על כך שהצהובים סופגים בנייחים אמר: "צריכים להיות יותר מרוכזים, נצטרך לקחת יותר סיכונים אם אנחנו רוצים לשחק כדורגל, אחרת זה לא כדורגל. מנסים לשחק עם ההרכב הטוב ביותר למשחק, עלינו היום עם ההרכב הטוב ביותר ובעתיד נראה מה יהיה ".

קשר הצהובים, גבי קניקובסקי, על המפגש עם קבוצתו לשעבר: "ברור שהיה מרגש, הייתי שם שלוש שנים.המועדון נתן לי הרבה ותמיד מרגש לשחק מול האקסית. חוץ מזה מאכזב, למחצית השנייה לא הגענו והקהל שהגיע יצא מאוכזב. נמשיך לעבוד, אין ברירה. זו עונה שדברים הולכים קצת קשה".

קניקובסקי נשאל על השער שכבש: "גם כשאני לא מבקיע, אני נותן הרבה לקבוצה. בארץ רק אם אתה כובש אז הדברים מתחברים. זה לא מקומנו הטבעי, אתה רואה גם באירופה קבוצות מתקשות ומחליפות מאמנים ושחקנים. דברים משתנים. אנחנו לא נוותר, אנחנו מכבי תל אביב ונשתפר.

בצד השני, רן קוז'וק, הרגיש החמצה גם הוא: כן, מרגישים פספוס. אני חושב שהיינו עדיפים בהרבה שלבים של המשחק. יש פה קבוצה מצוינת שהולכת קדימה אנחנו קבוצה שרוצה לנצח וליצור, ללחוץ. יש פה הרבה פוטנציאל הכיוון שלנו חד משמעית בדרך למעלה. דני עמוס?  זה חלק מהכדורגל וזה יכול לקרות, חייבים לו הרבה נקודות. הוא שוער מצוין ושיחקתי איתו עוד כשהייתי שחקן".

כמו קניקובסקי, גם עדן קארצב ממכבי נתניה פגש במשחק הזה את קבוצתו הקודמת: "זה מרגש מאוד, שמחתי להגיע לבלומפילד ושעשו לי טקס הוקרה, הקהל והמועדון. מודה על שנים נפלאות שם. עברתי הכל מהכל במועדון והתקדמתי למועדון אחר, התחלתי דרך חדשה בחיים ותודה למכבי נתניה שלקחה אותי. סיימתי הכי יפה את דרכי במכבי תל אביב".

"אני מאוד אוהב את הקבוצה, אנחנו חבר'ה צעירים שחושבים התקפית ורוצים להצליח. לא מפחדים משום קבוצה. באנו לנצח לקחנו נקודה ואנחנו מרוצים. להוציא יותר? זה עניין של ניסיון שחסר לנו, לסיים את המשחק כמה שיותר מהר. אני שמח מהנקודה, יש גם צד מאוכזב כי יכולנו לצאת עם שלוש נקודות, אבל אני בטוח שבעתיד נעשה מה שאנחנו יכולים וצריכים לעשות".