הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שמח שנשארתי, מכוון לעונה בלתי נשכחת"

פלקושצ'נקו חגג לאחר ניצחון הפועל חדרה. קורצקי: "הוא בורג חשוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.22 - 20:10

לאחר יממה מורכבת, בו המשך דרכו היה על הפרק, מקסים פלקושצ'נקו הגיע למשחק של הפועל חדרה הערב (שבת) מול הפועל קריית שמונה וכיכב בדרך ל-0:2. לאחר שעסקת העברת הקשר לגרומיט ההונגרית ככל הנראה הגיעה למבוי סתום הקשר שלח פצצה לחיבורים מבעיטה חופשית, בישל לגוסטבו מרמנטיני ולהט בדרך לניצחון חשוב.

"אלו היו 24 שעות מעניינות מאוד", חלק בסיום, "אני שמח שנשארתי והוכחתי שהעניינים האלה לא מוציאים אותי מריכוז. היו כל מיני שיחות ביממה האחרונה אבל אני שמח שעזרתי לקבוצה לנצח. אני נשאר כרגע עד לסוף העונה, רוצה לעשות פה עונה בלתי נשכחת".

"זה היה ניצחון מאוד חשוב כדי לברוח מהתחתית", אמר מנחם קורצקי, "השחקנים עבדו קשה, עברנו תקופה לא פשוטה עם תוצאות פחות טובות. ידענו לצאת מזה. אנחנו במומנטום טוב ואנחנו חייבים לשמור על זה. הקבוצה רצה ואני שמח שדברים מתחילים לקרות. פלקושצ'נקו? אני מאמן אותו ויש לו הרבה איכויות. אני מקווה מאוד שהוא ישאר, הוא בורג חשוב".

גם המאמן המפסיד, סולובודן דראפיץ', דיבר בסיום: "זה היה המשחק הכי גרוע שלנו העונה. קיבלנו סופרלטיבים אבל אנחנו כנראה לא יודעים לקחת את זה באופן חיובי. אנחנו מאמינים, אבל אף פעם לא מרוצים כשמפסידים".