הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר: "המשחק הכי חלש שלנו, גנבנו נקודה"

מאמן חיפה אחרי ה-1:1: "זאת לא הייתה שאננות. הגיע לנו להפסיד". זיו אריה: "יש גבול לשכר לימוד שאפשר לשלם"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.01.22 - 22:20

ערב של תחושות מעורבות בהפועל ירושלים ומכבי חיפה. החבורה של זיו אריה הציגה כנראה את משחקה הטוב ביותר הערב (שבת), נגד האלופה והמוליכה. זה נגמר ב-1:1, על הנייר הפתעה גדולה, אבל האדומים-שחורים כבר הרגישו את הניצחון בידיים, אך שמטו אותו אחרי טעות גדולה של אדבאיו אדליי.

ברק בכר אמר בסיום: "חשבנו שדברים יסתדרו מעצמם. גנבנו פה נקודה בבית. זאת לא הייתה שאננות. לא נכנסנו טוב למשחק, הם לחצו ואני מפרגן להם על משחק הלחץ. לא הצלחנו להביא את האיכות ולעשות את הדברים כמו שאנחנו יודעים".

"זה היה המשחק הכי חלש שלנו העונה, היינו צריכים להפסיד. היריבה הייתה טובה יותר. ההכנה שלנו הייתה כמו לפני כל משחק. הכתירו אותנו מתחילת העונה לאלופים. אין לנו שליטה על מה שאומרים, אנחנו רק יכולים לדבר עם השחקנים. לא נצבע הכל בשחור, ניקח דברים בפרופרוציות. רצף חדש? קודם נתחיל מניצחון ראשון אחרי התיקו הזה ונראה מה יהיה".

 


 זיו אריה אמר בסיום: "אנחנו לא מתייחסים לרחשים ולרעשים. אומרים עלינו הרבה דברים מתחילת העונה, לכל אחד מותר להגיד מה שהוא רוצה. איבדנו בשבוע שעבר נקודות על שטויות. באנו להוציא נקודות. דיברנו על זה שאם היינו עם עוד 5-6 נקודות היינו יכולים להנות מהמשחק גם, אבל אנחנו במצב שאנחנו צריכים כל נקודה".

"גם שבוע שעבר באנו נגד מכבי ת"א ללחוץ וזה לא עבד. אנחנו אחת הקבוצות היחידות שמנסות ללחוץ כל משחק. אנשים מנתחים את נמשחקים בדיעבד וחושבים שנגד מכבי ת"א התבטלנו, אבל זה לט נכון. אנחנו לא באים להתבטל אף פעם, יש פשוט יריבות יותר איכותיות מאיתנו".

האדום של אגבדיש: "אני לא אוהב לדבר על השחקנים ספציפיים. זה בסדר לשלם שכר לימוד על שחקנים צעירים, אבל יש גבול. אנחנו מספרים סיפור. חסרה לנו נקודה עם אשדוד דקה 95, נקודות בגללי נגד בית"ר. אנחנו מפספסים בכל שבוע נקודות חשובות".

"אני לא אשקר, זאת לא תקופה קלה. אני לא רגיל לעונה שיכולה להסתיים עם המון הפסדים אבל בסוף המטרה היחידה היא להישאר בליגה. השיח סביבי לא מעניין. אני בכלל לא שומע מה שמדברים. תשאל את אשתי היא תגיד לך, ההתנהלות ביום יום היא קשה".