הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חנן ממן יחתום השבוע על חוזה משודרג

קשר הפועל חיפה בא על שכרו. בקבוצה מאוכזבים מהיכולת נגד נוף הגליל. ליואיץ' ערך אימון בכורה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  23.01.22 - 10:43

הפועל חיפה מרוצה משלוש הנקודות החשובות אחרי ה-0:1 על הפועל נוף הגליל, אך גם מאוכזבת מהיכולת. "שלוש נקודות זה שלוש נקודות. זה קריטי לנו וזה משמח מאוד, אבל זה לא הכדורגל שאנחנו צריכים לשחק", אמר אחד השחקנים והוסיף. "לא הופענו למחצית השניה, יצאנו בנס". מנגד, שחקן אחר אמר: "זה נכון שלא שיחקנו כדורגל גדול, אבל בטבלה רואים תוצאות, לא דרך". מתיאה ליואיץ' שחתם אתמול על חוזהו במועדון ערך היום אימון בכורה. ליואיץ' יקבל את חולצה מספר 19.

מי שקיבל מחמאות אחרי הניצחון הוא חנן ממן, שכבר תקופה לא מבוטלת לוקח חלק משמעותי בכל נקודה שמרוויחה הקבוצה. גם אתמול הוא עשה זאת עם שער נהדר שהכריע את המשחק. הבעלים יואב כץ לא נשאר אדיש למספרים של ממן, ומסתמן כי ביום-יומיים הקרובים יחתום סוף סוף על שדרוג החוזה שלו, כחצי שנה אחרי שאישר אותו עקרונית.

בתוך כך, דודי טוויטו ספג במהלך המשחק צהוב חמישי וצפוי להחסיר את מפגש הגביע נגד בני יהודה. מדובר במכה עבור אלישע לוי, שבין כה וכה נמצא במצוקת מגינים ומחפש חיזוק לעמדה. ייתכן כי היעדרותו של טוויטו תאיץ את התהליך, וידוע כי משא ומתן מתנהל מול אורן ביטון, אך במקביל בוחנים גם מגן שמאלי זר. הצוות המקצועי היה שמח לצרף את מקס גרצ'קין לעמדת המגן, אך שכרו גבוה וכרגע נראה שכץ לא מעוניין להשקיע בו.

כזכור, מתיאה ליואיץ' נחת לאחרונה בארץ וצפוי לחבור לאימוני הקבוצה החל מהשבוע, ובמקביל נעשים מאמצים גם לשחרר שחקנים. במועדון מקווים להיפרד בקרוב גם ממיקי סירושטיין וגם מקווין טאפוקו, שלשניהם יש חוזה עד לסוף העונה. בנוסף קיים חוסר שביעות רצון גם מהיכולת הפיזית וגם מההתנהלות של טאפוקו, שכבר עמד לוועדת משמעת לאחרונה לאחר שעזב משחק במחצית. אתמול הוא גם התעמת עם אוהדים וגורם במועדון שיתף כי הוא איננו מוכן לעזוב כרגע.