הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל חדרה במו"מ מתקדם עם קיצוני הולנדי

דאבאס אוושו סקירה על סף סיכום. במועדון מפנטזים על פלייאוף עליון, מחמאות למרמנטיני ופלקושצ'נקו: "אי אפשר לעצור אותם"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.01.22 - 09:11

הפועל חדרה בדרך לרכש שני בחלון של ינואר. לאתר ערוץ הספורט נודע לראשונה כי הקבוצה במו"מ מתקדם עם דאבאס אוושו סקיירה, הקיצוני של פיידה האסטונית.

ההולנדי ממוצא גנאי (22) גדל באקדמיה של אייאקס ועבר בקבוצת הנוער של טוונטה. את קריירת הבוגרים שלו החל בליישוס הפורטוגלית והושאל לפרמונדה. בעונה וחצי האחרונות שיחק בפיידה האסטונית.

סקיירה שמשחק באגף שמאל עם רגל ימין, כבש העונה שלושה שערים, בעונה שעברה היו לו שמונה שערים ושני בישולים. הוא עשוי להיות הזר השישי של החדרתים. בתוך כך, בקבוצה חגגו את הניצחון המשכנע נגד עירוני ק"ש, שלישי ברציפות בכל המסגרות. הקבוצה של מנחם קורצקי כרגע מדורגת במקום השישי.

מקסים פלקושצ'נקו שהעברתו לגירמוט ההונגרית נכשלה, רשם את משחקו הטוב העונה עם שער ובישול. גוסטבו מרמינטיני כבש שער ליגה שלישי ברציפות. בחדרה החמיאו: "אי אפשר לעצור אותם, הם נכנסו לכושר בדיוק בזמן".

שובל גוזלן שהחלים מפציעה בקרסול היה מהמצטיינים וסחט את העבירה שהובילה לשער של פלקושצ'נקו. גם המגן השמאלי, דולב אזרואל זכה למחמאות ולראשונה השלים 90 דקות. היועץ המקצועי, אורן גולן, שנטל חלק בחגיגות בחדר הלבשה אמר בסיום: "הפועל חדרה עשתה צעד משמעותי לעבר ההישארות, אין מאושר ממני. אנחנו רוצים להמשיך לשחק כדורגל טוב ולשלב שחקנים צעירים".