הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הסיכויים גוברים שקרסטאיץ' יעזוב את מכבי תל אביב בקיץ

הסרבי ספג ביקורת, כשחלק מהשחקנים טוענים לחוסר תקשורת מהרגע שהגיע. אם לא יתבצע שינוי נראה שהצדדים ייפרדו ובמועדון שוקלים להמתין עם החיזוק לאחר החלפת הדמות על הקווים

תומר לוי
תומר לוי  24.01.22 - 10:46

כשהיא נמצאת מרחק 13 נקודות מהמוליכה מכבי חיפה, מכבי תל אביב נכנסה לדילמה - האם להביא חיזוק לקבוצה של מלאדן קרסטאיץ' כבר בחלון הנוכחי, או להמתין לבניית הקבוצה בקיץ הקרוב? נדמה שיותר מכל, התשובה לשאלה הזו תלויה בעניין המשך דרכו של הסרבי, כשלפחות כרגע נראה שלא ימשיך לעונה הבאה.

ההערכה היא שבמועדון הצהוב לא מעוניינים לעשות שינוי גדול כבר עכשיו, זאת מאחר והמאמן עצמו כאמור עשוי לעזוב בקיץ ובקבוצה רוצים שהמאמן החדש שיגיע יעשה את השינוי הגדול. צריך לזכור שלשני הצדדים יש אופציה לסיים את ההתקשרות, או להאריך את האופציה לשנתיים נוספות. בכל אופן, כל עוד לא יהיה שינוי דרמטי בתקופה הקרובה נראה שקרסטאיץ' לא ימשיך לעונה הבאה, למרות שהחלטה סופית בעניין זה טרם התקבלה.

למרות השינוי המסוים בקבוצה מאז הגעת הסרבי, קרסטאיץ' רמז לא פעם שהסגל לא מספיק איכותי ושאינו מרוצה מרמת הזרים. מאחורי הקלעים העניינים לא לגמרי שקטים, כשחלק מהשחקנים טוענים לחוסר תקשורת מול המאמן כבר מהרגע הראשון שפגשו אותו, מה שבא לידי ביטוי במיוחד באסיפות שהוא עורך עם מתורגמן לצידו.

על המגרש, אין שום שינוי בצד ההגנתי, ששוב נראה פרוץ מאוד ומזכיר את התקופה של גיורגוס דוניס על הקווים בבלומפילד.