הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עמותת בית"ר קמה מחדש וגייסה כמיליון ש"ח

פרסום ראשון: כמה תורמים הבטיחו ש-300 אלף ש"ח יועברו מיידית להצלת המועדון

תומר לוי
תומר לוי  25.01.22 - 21:46

צעד שיציל את בית"ר ירושלים? מספר אוהדים מובילים של הקבוצה הירושלמית מקשת רחבה התחברו בתקופה האחרונה בכדי להתגייס להצלת המועדון. האוהדים יפתחו בשבוע הבא, בתיאום עם יעוץ משפטי ומגוון אנשי מקצוע אוהדי בית״ר מוכרים ומובילים, פלטפורמה רשמית לגיוס כספים להצלת המועדון. מאחורי הקלעים נוצר גם חיבור עם ראשי המועדון ואף עם מספר מועמדים לרכישת הקבוצה, כשנראה כי המהלך כעת יהיה נרחב ומשמעותי יותר מגיוס כספי העמותה ב- 2009.

מאחורי היוזמה עומדים מספר אוהדים ומספר אנשי עסקים, כאשר כבר כעת ועוד טרם נפתח רשמית הקמפיין, הצליחו ראשי העמותה לגייס סכום משמעותי ביותר, המתקרב למיליון שקלים. בעמותה מאמינים כי ברגע שהגיוס ייפתח לקהל הרחב בתחילת שבוע הבא, אוהדי בית"ר יתגייסו בהמוניהם ויניעו מהלך משמעותי להצלת המועדון.

כאמור, בין חברי העמותה נמצאים אנשי תקשורת ושיווק ובהם: אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, נדב שטראוכלר – שהיה חלק מהמועדון עצמו בעבר וכיום מנכ"ל משותף במשרד לייעוץ אסטרטגי ומשמש כספונסר של קבוצת הנשים של המועדון. כמו כן, גם מיקו ג'מאל הידוע ככוכב "בובה של לילה" ואוהד ידוע של הקבוצה, יהיה חבר העמותה.

בין התורמים הראשונים של העמותה יהיו בין השאר אנשי העסקים תומר כהן, אבירן כהן ואהרון ריינמן, שהבטיחו כי יעבירו מיידית 300 אלף ש"ח להצלת המועדון.

מחברי העמותה נמסר: "בעזרת השם, יוצאים לדרך חדשה ולוקחים את גורלנו בידינו. החל משבוע הבא מאות אלפי אוהדי הקבוצה יוכלו לקחת חלק אקטיבי בהצלת המועדון. כבר בימים הקרובים נשתף את אוהדי הקבוצה בעיקרי המהלך שתכליתו הצלת המועדון באמצעות חיבור לבעלי הון שמעוניינים לרכוש את בית״ר. אנו קוראים לכלל אוהדי הקבוצה להתחבר למהלך כדי שנוכל להביא את בית״ר לימים טובים יותר. בעזרת השם נעשה ונצליח".

להצטרפות לעמותה לחצו כאן