הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ויסאם רבאח חתם לעונה וחצי בנוף הגליל

כפי שפורסם, הבלם יצטרף מחדרה. במועדון מתעקשים על חנציס, זעם על אוגו

הדר יעקבי
הדר יעקבי  26.01.22 - 12:23

נוף הגליל ממשיכה לחפש חיזוק, והיום (רביעי) היא גם מצאה. הבלם ויסאם רבאח חתם לעונה וחצי במועדון ויצטרף מהפועל חדרה.

כמו כן, ובנוסף למשא ומתן שמתנהל מול אבובקר דומביה, במועדון חידשו גם את השיחות מול רונן חנציס. כבר בתקופתו של ירון הוכנבויים, שמו של קשר מכבי תל אביב עלה כאופציית חיזוק ובמועדון מאמינים שגם הוא וגם דומביה יחתמו עד לשבוע הבא.

על מנת לצרף את דומביה ולעביר אותו ואת ג'ון אוגו בבקרה, על המועדון לשחרר שני שחקנים זרים. למרות שביעות הרצון שהביעו בשבת מיכולתו והתנהלותו של לוואגה קיזיטו, הוא עדיין לא הבטיח את מקומו ועשוי להיות משוחרר יחד עם קוואן פרייטר.

בתוך כך, בנוף הגליל כעסו על ג'ון אוגו על כך שפרסם תמונות שלו לאחר שחתם על החוזה באופן רשמי. מתברר למעשה שהחוזה עליו חתם כולל סעיף שמתנה את הצטרפותו בבדיקת MRI שעליו לבצע.

בינתיים, מתאמנים השחקנים שכבר חתומים לקראת המשחק נגד מכבי פתח תקווה בשבת. במועדון רואים במשחק הזה משחק של להיות או לחדול ומאמינים כי תוצאתו תשקף את המשך דרכה של נוף הגליל העונה.

למזלה של נוף הגליל, ויקי כחלון ואלי בלילתי, שני המגנים המובילים, שבו לאימונים מלאים לאחר פציעות. כחלון צפוי להכלל בסגל כבר לשבת כשבלילתי עדיין נמצא בסימן שאלה. מנגד, סטפן מרינוביץ' לא חש בטוב וחלה ככל הנראה בשפעת. הוא החסיר הבוקר (רביעי) את האימון, אך במועדון אופטימיים ומעריכים כי יעמוד בין הקורות בשבת.

מי שעזב היום את המועדון הוא בן שטרלינג, שחתם בהפועל בועינה מהמקום השני בליגה א' באמצעות סוכנו אריאל בוזורגי. הקשר המוכשר שהושאל הקיץ לנוף הגליל מהפועל חיפה החזיק בשתי הצעות מהליגה הלאומית, אך החליט לחתום בקבוצה מהליגה השלישית ולעזור לה לעמוד באתגר העפלה לליגה הלאומית לראשונה בתולדותיה.