הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש נושמת לרווחה: רוקאביצה לא סובל מקרע

פציעה קלה לחלוץ, שישוב בגביע. ניסיון להשאיל את פטרוצ'י לקבוצה באיטליה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.01.22 - 09:21

לפחות עד למשחקה של מכבי חיפה ביום ראשון נגד מכבי נתניה, הפועל ב"ש תוכל לשוב לראשות הטבלה במידה ותנצח את הפועל ירושלים בשבת הקרובה בטדי. בינתיים, הקבוצה של רוני לוי קיבלה הבוקר (רביעי) בשורה חיובית: בדיקת ה- MRI שעבר ניקיטה רוקאביצה לא גילתה קרע.

משמעות התוצאה היא שהחלוץ יוכל לחזור כבר בימים הקרובים לאימונים מלאים וצפוי לקחת חלק במשחק הגביע נגד מכבי פ"ת בעוד 8 ימים. להוציא את דוידה פטרוצ'י שיגיע היום לאימון, יתר השחקנים שחלו בקורונה כבר שבו לאימונים עוד לפני כן.

לגביי הקשר האיטלקי, וכפי שפורסם בערוץ הספורט, סוכנו קיבל הודעה לחפש עבורו קבוצה. חלון ההעברות בליגה השנייה בארץ המגף ממנה הגיע פטרוצ'י להפועל באר שבע מסתיים בעוד חמישה ימים, ובנגב מקווים שהשחקן שמחזיק בחוזה לעונה וחצי ימצא מועדון חדש. בשורות האדומים מוכנים להשאילו גם עד לסיום העונה וללא תמורה.

אחרי ששינה מערך ועבר לשחק עם רביעיית הגנה, עושה רושם שרוני לוי ימשיך בשיטה הזו גם במשחק הקרוב בטדי. יוג'ין אנסה המאכזב יירד לספסל, כששגיב יחזקאל ישוב להרכב. מי שיתחרו על המקום הנוסף בקישור ההתקפי הם דור מיכה ורותם חטואל. דנילו אספרייה צפוי לפתוח באגף.

בגזרת הנעדרים, איתי שכטר יחמיץ את ההתמודדות בשל צבירת כרטיסים צהובים. הלדר לופס ורמזי ספורי יפספסו את משחק הגביע מול מכבי פתח תקווה גם כן מאותה הסיבה.