הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפלונטר של בכר: חוליית הקישור לנתניה

ניסיון להכשיר את רודריגס בעקבות הרחקתו של אבו פאני. היום: פלאניץ' לדין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.01.22 - 10:45

אחרי ה-1:1 המאכזב מול הפועל ירושלים, מכבי חיפה ממשיכה בהכנות למשחק בראשון הקרוב נגד מכבי נתניה. הירוקים רוצים לחזור למסלול הניצחונות, כשבמקביל מנסים להכשיר את חוסה רודריגס, שממשיך בטיפולים בעקבות פציעתו בשריר הירך האחורי. היום: בוגדן פלאניץ' יעמוד לדין.

בעקבות פציעתו, הספרדי לא מתאמן בשלב זה עם הקבוצה. במידה ורודריגס יהיה כשיר, הוא צפוי לפתוח בקישור לצידו של עלי מוחמד. במידה ולא, ברק בכר יצטרך להחליט מי מבין השלושה יפתח בקישור: נטע לביא, מאור לוי או מחמוד ג'אבר. לביא שיחק במצטבר בארבעת המשחקים האחרונים 48 דקות, בעוד ג'אבר נעדר מהמגרשים מזה כחודשיים ויתכן והצוות לא ירצה לסכן אותם. כזכור, מוחמד אבו פאני יעדר מההתמודדות בשל הרחקתו במשחק האחרון נגד הפועל ירושלים.

בנוסף לרודריגס, גם שון גולדברג לא מתאמן עם חבריו. הבלם הבהיר לצוות הרפואי שאינו סובל מכאבים בברכו, זכר לפגיעה מהמשחק נגד הפועל ירושלים, אך הוחלט להעניק לו מנוחה ורק לקראת הסופ"ש יוחזר לפעילות. במידה ולא יהיה כשיר, עופרי ארד יהיה זה שיפתח במרכז ההגנה.

לעומת זאת, רמי גרשון שלא התאמן באופן סדיר בימים האחרונים ונעדר מהמשחק נגד הפועל ירושלים, שב לפעילות לאחר שהתלונן על רגישות בשרירי הארבע ראשי ועשוי להיות בסגל לראשון.

היום יעמוד לדין הבלם, בוגדן פלאניץ' לאחר ההתפרצות בסיום המשחק האחרון. הסרבי הסביר בתחילת השבוע כי ביקש לקבל הבהרות משופט המשחק ניב שטייף, ולהבין מדוע לא עצר את המשחק כשנפגע. כשזה לא רצה לשמוע, הוא הביע מחאה. כמו כן, הקבוצה תעמוד לדין גם בעקבות אירועי המשחק נגד הפועל באר שבע.

בתוך כך, בראשון הקרוב צפויים הירוקים לחוש אווירה ביתית באיצטדיון בנתניה כש-6,000 ירוקים אמורים להגיע ולדחוף אותם מהיציע.