הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פדידה שוחרר מחדרה ויעבור לנוף הגליל

החלוץ ישחק בקבוצתו של שי ברדה. אורן גולן: "אנחנו תמיד נהיה קבוצה תחרותית". שחקני הקבוצה הסכימו לקיצוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.01.22 - 17:27

הפועל חדרה מדורגת במקום השביעי במרחק שני שערים בלבד מהכרטיס לפלייאוף העליון, כשנותרו עוד שבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה, אך כלל לא בטוח כי באפשרותה לעמוד כלכלית במענקים הרבים שהובטחו לשחקנים והצוות המקצועי. החלוץ עומר פדידה השתחרר מהקבוצה וצפוי לחתום בנוף הגליל.

אחרי שמוקדם יותר היום אמר גולן לערוץ הספורט כי עלייה לפלייאוף העליון עשויה להכניס את המועדון לגירעון (""הפועל חדרה מגלה אחריות ניהולית, זה דבר מבורך. אם הפועל חדרה תעלה לפלייאוף העליון ותכנס לגרעון של שני מיליון שקלים, אף אחד לא יכניס יד לכיס וישלם את זה. בחשיבה כלכלית צריך להיות אחראיים, אנחנו צריכים להבין את המשמעות ברמה הניהולית"), גולן הבהיר את דבריו בתכנית 'מגרש פתוח'.

"הפועל חדרה תמיד תהיה קבוצה תחרותית. המילה הפסד לא קיימת אצלנו בלקסיקון. ישבנו עם השחקנים אתמול והיום, והסברנו להם את המצב. לשמחתנו גם הם התגייסו לטובת המטרה של המועדון והסכימו לקצץ ב-50% בבונוסים של ההעפלה לפלייאוף העליון", אמר גולן.

בתוך כך, עומר דנינו עבר בדיקת MRI ונמצא כי אינו סובל מקרע, אך הצלקת מהפציעה הקודמת ממשיכה להטריד אותו. הוא ימשיך בשיקום ועשוי תוך חודש לשוב למגרשים. אחרי עזיבתו של ויסאם רבאח להפועל נוף הגליל, במועדון מרוצים שהצליחו להשתחרר מ-75% משכרו בעונה וחצי הקרובות. כזכור, חדרה פיצתה את רבאח ב-25% משכרו אחרי שנפרד מהקבוצה בתום 3.5 שנים באדום.