הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מארה: "חייבים ללכת כדי להציל את המועדון"

הקשר לערוץ הספורט: "מבין את המצב. מה שחשוב זה בית"ר. מקווה שתישאר"

תומר לוי
תומר לוי  26.01.22 - 13:22

שעות לא פשוטות בבית"ר ירושלים. המועדון מהבירה הודיע היום (רביעי) מרקו ינקוביץ', קמסו מארה ואדווין ג'אסי על שחרורם מהקבוצה עקב הבור הכלכלי אליו נקלע.

קמסו מארה סיפר לערוץ הספורט על הסיטואציה הקשה: "מה שחשוב עכשיו זה בית"ר, זה מועדון גדול, אני מבין את המצב - זה אומר שיש שחקנים שצריכים ללכת כדי להציל את המועדון בגלל שאין לו כסף. זה קשה, אבל חייבים לעשות את זה כדי להציל את המועדון. אלו החיים. אני מקווה שבית"ר תישאר בליגה ושהכל יהיה בסדר".

הקשר הוסיף: "אין לי הרבה מה להגיד, זה קשה כי אני רוצה לשחק כדורגל, אבל הסיטואציה מורכבת, לקבוצה אין כסף והם לא יכולים לשלם לנו. אני מבין אותם, מה שחשוב עכשיו זה להציל את המועדון. הם הסבירו לי את המצב, אמרו שגם שחקנים ישראלים יעזבו, מה אני יכול לעשות במצב כזה. מה הלאה? זה תלוי בסוכן שלי".

"אני יכול להגיד לכם, עם כל הכאב, ששלושתם גברים", אמר גורם במועדון, "הם באו, קיבלו את המכתב, לחצו יד והבינו את הסיטואציה", הוסיף.

אותו גורם סיפר על הקשר הגינאי קמסו מארה, שכזכור היה במרכזה של סערה עם חלק קטן מהקהל הצהוב-שחור בעקבות היותו מוסלמי: "הוא בא ואמר - המועדון מעל הכל, חייבים שהוא ישרוד. אני מקווה שאחזור לפה בעתיד".

בבית"ר סיפרו על המראות בבית וגן אחרי הודעת השחרור המשולשת: "עכשיו הם כאן, מתחבקים עם כולם. זו סיטואציה קשה".

הגורם המשיך: "מרקו ינקוביץ' קיבל ראשון את המכתב. הוא עוד נשאר בארץ כי אין לו רצון לחזור למונטנגרו - הקורונה מסתובבת שם. הוא יישאר כאן, כולם קבעו שייפגשו איתו בפרטי".

בתוך כך, מי שקיבל פחות בהבנה את הסיטואציה הבלתי שגרתית הוא סוכנו של מרקו ינקוביץ', זיו סלמונוביץ'. בהודעה ברשתות, ביקר בחריפות הסוכן את התנהלות המועדון: "יום עצוב מאוד לכדורגל הישראלי ולבית"ר ירושלים בפרט... לשלוח מכתבי פיטורין חד צדדיים?! איפה נשמע דבר כזה?! איפה ההתאחדות?! איפה הבקרה?! איפה ארגון השחקנים?! אין פה שום אחריות למשכורות של השחקנים. תתעוררו... בושה וחרפה!"