הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: חנן ממן האריך חוזה בהפועל חיפה

הקשר יישאר לפחות עד 2022/23. ליואיץ' יערוך בכורה נגד בית"ר ירושלים, קפילוטו ימשיך להעדר

הדר יעקבי
הדר יעקבי  26.01.22 - 20:14

תגיות: הפועל חיפה

הפועל חיפה הודיעה היום (רביעי), כצפוי על הארכת חוזהו של חנן ממן. הקשר קיבל כבר בקיץ אישור עקרוני לשדרוג חוזהו, ואחרי שאתמול הבעלים יואב כץ חתם על החוזה החדש, היום גם השחקן חתם עד סוף עונת המשחקים 2022/23, עם אופציה גם לעונת 2023/24.

הבעלים יואב כץ: "אני שמח להודיע שחנן ממן ממשיך איתנו לעוד עונה אחת לפחות ובכך מימשנו את הרצון הדדי של שני הצדדים. חנן הוא בשר מבשרה של הפועל חיפה ואני בטוח שהוא יוביל אותנו יחד עם הצוות וחבריו לקבוצה להישגים".

ממן אמר לאחר החתימה: "סוף טוב הכל טוב , שמח להמשיך במועדון נעוריי. תודה ליואב כץ ולמשפחת הפועל חיפה על האמון. אעשה הכל בשביל להצדיק על המגרש ומקווה שלעוד שנים רבות".

בתוך כך, הפועל חיפה שמעודדת מהניצחון בשבת, נערכת למפגש מול בית״ר ירושלים. בשל תנאי מזג האוויר הקבוצה התאמנה באולם ספורט ותרגלה בין היתר גם כישורי כדורסל. סאקו טורה הפצוע עוד נמצא בסימן שאלה למפגש, כשניסו קפילוטו ימשיך להיעדר בגלל דלקת בגיד המפשעה.

המשחק בשבת יהיה השביעי שמחסיר קפילוטו העונה, כשבששת המשחקים בלעדיו ספגה הקבוצה לא פחות מ-11 שערים, והצליחה לנצח רק משחק אחד, שהוא גם המשחק היחידי בו היא לא ספגה בהיעדר הבלם, מול נוף הגליל במחזור האחרון. כמו כן, מתיה ליואיץ, הרכש החדש, צפוי לפתוח בהרכב לאחר שערך אימונים מלאים מאז הגעתו.

במועדון מחפשים חיזוק נוסף לעמדת המגן השמאלי. הרבה שמות על הפרק, אורן ביטון אחת מהאופציות כבר תקופה, וגם מקס גרצקין היה על הכוונת אך מסתמן שיקר מידי. כרגע אלישע לוי עושה מאמצים כדי לאתר דווקא מגן שמאלי זר, בתקווה שניתן יהיה להכניסו לארץ בתקופה מסובכת זו.

מה שמקשה על החתמת מגן, בין אם זר ובין אם ישראלי, היא העובדה שגם סירושטיין וגם טאפוקו לא מוצאים פיתרון בקבוצה אחרת ולא ניתן כרגע להשתחרר מהחוזים שלהם כמו שרוצים אנשי הפועל חיפה על מנת לעמוד ברשת הביטחון הכלכלית.