הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוסי מזרחי סיים את תפקידו בבית"ר ירושלים

המאמן הוותיק הודיע למועדון על עזיבתו עקב מצבו הבריאותי ודרישת משפחתו. הוא יחזור לתפקידו בתור מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער: "אמשיך לשרת את המועדון, תודה לאוהדים"

תומר לוי
תומר לוי  26.01.22 - 19:59

מאמן בית״ר ירושלים, יוסי מזרחי, נפגש היום (רביעי) עם יו״ר המועדון, אלי אוחנה וביקש לסיים את תפקידו בתור מאמן הקבוצה הבוגרת. אוחנה נענה לבקשתו, וכעת הוא לתפקידו בתור המנהל המקצועי של מחלקות הנוער. מזרחי שמונה בתחילת חודש דצמבר, רשם שבעה משחקים על הקווים כמאמן הקבוצה. פרט לניצחון הטכני על הפועל ירושלים, הוא רשם מאזן של ארבעה הפסדים -2 תוצאות תיקו.

יוסי מזרחי אמר לאחר ההודעה: "״לפני חודש וחצי נקראתי, ולא בפעם הראשונה, לעזור לחלץ את הקבוצה מהמצב אליו היא נקלעה. עשיתי כל מאמץ אפשרי כדי להשיג מטרה זאת, ולצערי הרב זה לא צלח במידה לה קיוויתי. לאור לחץ כבד מצד אשתי וחברים קרובים, החלטתי לבקש מחברי אלי אוחנה לשחרר אותי מהתפקיד. מקווה מאד שהעניינים יסתדרו על הצד הטוב ביותר, ומועדון הפאר הזה שהוא ביתי, ישרוד ויחזור במהרה לימיו הגדולים.

"אמשיך לשרת את המועדון במחלקות הנוער, ואעזור בכל דבר שאדרש. תודה לאוהדי בית״ר, שלמרות האכזבות מלווים אותנו ברגעים הקשים הללו.לסיום, בנימה אישית, אני רוצה לחזק את חברי אלי אוחנה, שעובד סביב השעון בתנאים בלתי אפשריים להצלת המועדון. שמור על עצמך אלי״.

יו״ר המועדון, אלי אוחנה אמר: ״אני מודה מקרב לב ליוסי מזרחי על התקופה האחרונה. כמו תמיד, כאשר הוא נקרא למשימה עבור בית״ר הוא לא היסס, ועזר לנו בתקופה קשה מאוד מקצועית וכלכלית. אני מודה לו ברמה האישית על כך שהוא תמיד נמצא שם בשבילי ובשביל המועדון. מודה על ההירתמות ומקווה שנשיג את מטרותינו הן בקבוצה הבוגרת והן במחלקת הנוער, אותה הוא אוהב ואליה הוא חוזר״.