הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כאב ראש הגנתי: הצרות של חיפה לפני נתניה

פלאניץ' מורחק, גולדברג ורודריגס לא מתאמנים ובספק וגרשון מחלים מפציעה. עופרי ארד יפתח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.01.22 - 09:03

במכבי חיפה זעמו על ההחלטה של בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, שהחליט להרחיק אמש (רביעי), למשחק אחד את בוגדן פלאניץ' בעקבות ההתפרצות שלו בסיום המשחק נגד הפועל ירושלים.

הצוות המקצועי יקיים בכל מקרה שיחה נוספת עם השחקנים וידגיש שלא לשוחח עם השופטים, על מנת שאירוע מסוג זה לא יחזור על עצמו ועשוי להוביל לקנסות. היעדרותו של פלאניץ' משמעותית מאחר שמדובר באחד השחקנים החשובים בהרכב של ברק בכר, ולקראת המשחק בראשון נגד מכבי נתניה המצב רחוק מלהיות אופטימלי.

שון גולדברג שנפצע בברכו במשחק נגד הפועל ירושלים טרם שב לאימונים ורק לקראת סופ"ש ינסו להחזיר אותו לאימונים והוא בספק לראשון. רמי גרשון שנחשב לבלם הרביעי בהיררכיה, סובל מרגישות בשריר הארבע ראשי, לא התאמן באופן סדיר בשבוע האחרון ולא בטוח שיהיה כשיר ל-90 דקות.

חוסה רודריגס, ששיחק אצל בכר מספר פעמים כבלם בעיקר במערך של שלושה בלמים, גם הוא לא כשיר ומבצע חיזוקים. במועדון מנסים להכשירו. מי שיפתח בהרכב הוא עופרי ארד, וזאת תהיה הפעם השישית בלבד העונה שהוא פותח בליגה. אורי דהן שסירב עד כה להצעות מבני סכנין ועירוני ק"ש עשוי להיות בתמונת ההרכב במידה וגולדברג וגרשון לא יהיו כשירים לנתניה.