הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלר בדרך להונגריה, זנטי הוצע למכבי נתניה

היהלומים הגיעו לסיכום עם דיושגיור, התלבטות לגבי קשר בני יהודה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.01.22 - 07:41

עסקת ההשאלה עם אופציה לרכישה של רותם קלר ממכבי נתניה למוליכת הליגה השנייה בהונגריה דיושגיור, נסגרה, וכעת ממתינים במועדונים שהמגן השמאלי שמחזיק בדרכון הונגרי יסגור את שכרו. המו"מ שמנוהל על ידי סוכן השחקנים שלומי בן עזרא שמייצג בין היתר את מנור סולומון, ידע עליות וירידות אבל ברביעי חלה תפנית חיובית והמועדונים סיכמו. על מועמדותו של קלר לקבוצה פורסם לראשונה בערוץ הספורט. אם יסגור, יקבל דחיית שירות מהצבא כמו שחקנים לפניו.

כפי שפורסם כאן אתמול, אבובאקר דומביה סיכם את תנאיו במכבי פ"ת והיום אמורה לצאת ההודעה הרשמית. דומביה שקיבל גם הצעה מנוף הגליל העדיף את הקבוצה של ניר קלינגר. בנתניה יחכו ללירן רוטמן שבינתיים לא משוחרר מבית"ר ירושלים, כשלמועדון הוצע גם עמית זנטי אבל לגביו ישנה התלבטות. חלוץ זר יחתום בימים הקרובים כשיש כמה שמות על הפרק.

בצד המקצועי, נמשכות ההכנות לקראת המשחק מול מכבי חיפה. הבלם הבולגרי פאלמאן גלאבוב מציג יכולת טובה באימונים מאז הגיע אבל המטרה היא להכניסו בהדרגה לעניינים. שיר צדק חוזר לסגל אחרי צהובים וייכלל בסגל למשחק בראשון מול מכבי חיפה בו אמור לקבל את הקרדיט יניב מזרחי במקומו של פארפה גויאגון שייעדר בשל פציעה.