הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבקרה להפועל ת"א: "אם לא תשלמו לבואטנג, לא תוכלו להתחזק בינואר"

שחקן האדומים לשעבר זכה בתביעה כנגד המועדון בפיפ"א, יו"ר הבקרה, סיגלית סייג, הודיעה לקבוצה כי לא תוכל לרשום שחקני רכש אם לא תשלם מיידית לגנאי 60,000 יורו ע"פ פסק הדין

מוטי פשכצקי ושירי אלג'ם  27.01.22 - 06:56

פרסום ראשון. יו"ר הבקרה התקציבית, סיגלית סייג, הודיעה להפועל ת"א כי לא תוכל לרשום שחקני רכש אם לא תשלם מיידית פסק של פיפ"א בענייניו של עמנואל בואטנג. בהחלטה מפיפ"א שהגיעה הבוקר (חמישי) להתאחדות לכדורגל צויין כי על הפועל ת"א להעביר 60 אלף יורו לקבוצה השבדית אלפסבורג, אחרי שזו תבעה את המועדון.

בואטנג בן ה-24 שיחק במשך שלוש עונות בהפועל ת"א עד שעבר לפני כחצי שנה לאלפסבורג השבדית. בניגוד לפסקי בוררות אחרים כמו מאור בוזגלו, הפועל ת"א לא יכולה לטעון שהנושא עדיין עומד ותלוי בבית משפט ולא חלוט, שכן על החלטת פיפ"א אין אפשרות ערעור ובמועדון יצטרכו כעת לטפל בנושא אם ברצונם להתחזק בשחקני חיזוק עד תום החלון ב-3 בפברואר.

מבחינת הקבוצה עצמה ומאמנה, קובי רפואה, הם רוצים להחתים שחקן התקפה במקומו של לוסיו. למעשה, זאת הייתה המטרה מתחילת החלון, שחקן כנף שישדרג את הקבוצה, אך בינתיים לא נמצא שחקן מתאים.

בנושא אחר, בהתאחדות לכדורגל מצפים לעוד יום עמוס בבית הדין ברביעי הבא, אז יגיעו אדומים אשדוד ואום אל פאחם לדין בעקבות דוחות שיפוט חמורים. אום אל פאחם שכרה את שירותיו של עורך הדין יפתח אבן עזרא שמתכוון לטעון כי על אף התמונות הקשות מצד בעלי אשדוד ג'רמי אטלן ומילאד חמזה, בית הדין צריך לזכור את העונשים שניתנו בדרבי החיפני בפברואר שנה שעברה.

כזכור, מלבד שחקנים, גם מנכ"ל מכבי חיפה אסף בן דב השתתף בקטטה אלימה במראות יוצאי דופן, בטח בליגה הבכירה, והעונשים שניתנו היו מינורים ביחס לרצון התביעה כנגד בעלי אשדוד, הרחקה לשלוש שנים מהמגרשים.