הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ב"ש אסרה על כניסת שני אוהדים לטרנר

נתפסו בהשלכת חפצים לדשא. ברקת לא תשלם דמי העברה על שחקנים בחלון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.01.22 - 07:33

בהפועל ב"ש לא עברו לסדר היום על העמדת הקבוצה לדין בעקבות התפרעות אוהדים ובאופן חריג, בקבוצה החליטו לשלול משני אוהדים של הקבוצה את הזכות לרכוש כרטיסים למשחקי הבית. תחילה בדקו במועדון אם לשניים יש מינויים כדי שיוכלו לשלול אותם ולאחר שהבינו כי אין ברשותם מינוי, הוחלט לאסור את כניסתם למשחקים.

גורם במועדון הבהיר כי השלב הבא יהיה תביעת אוהדים על הנזקים הכספיים. שמותיהם של השניים הועברו לבית הדין בכתב ההגנה שהוגש אתמול וההחלטה לגבי העונש של ב"ש תתקבל בשבוע הבא כשעל פי הערכות יהיה מדובר בקנס כספי.

למעט דוידה פטרוצי שעוד חש ברע אחרי שנדבק בקורונה יתר השחקנים שבו לאימונים. לאור העובדה כי שגיב יחזקאל עוד לא בכושר אחרי שבוע בו שהה בביתו אחרי שנדבק, יוג'ין אנסה תורגל כחלוץ לקראת המשחק מול הפועל ירושלים בשבת. איתי שכטר(צהובים) וניקיטה רוקביצה (פציעה) יעדרו. בעוד שלושה ימים ייסגר חלון ההעברות בליגה השנייה באיטליה לשם מכוון סוכנו של פטרוצי ובמועדון מקווים כי תהיה לו קבוצה מאחר ויש לו חוזה לעוד עונה וחצי במועדון.

בב"ש סיפרו כי אלונה ברקת החליטה שלא לשלם עוד העונה דמי העברה על שחקן ישראל או זר, כך שאם יימצא שחקן שיכול לבוא בחשבון, מדובר רק בשחקן חופשי או כזה שיגיע בהשאלה עם אופציה לקנייה ומעבר לכך.