הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי: "התוצאות של הפועל ירושלים לא שיקפו את היכולת"

מאמן ב"ש החמיא ליריבה בשבת. פטרוצ'י לא בתוכניות ובדרך לאשדוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.01.22 - 21:26

פרידה קצרה: שבעה חודשים בלבד לאחר שחתם בקבוצה, הפועל באר שבע הודיעה היום (חמישי) לקשר דוידה פטרוצ'י כי הוא אינו בתכניות של המועדון. מאחר וחלון ההעברות באיטליה נסגר בעוד שלושה ימים, ב-30 לינואר 2022, האיטלקי עשוי להישאר בישראל: פטרוצ'י הוצע למ.ס. אשדוד, ועשוי לחתום שם בימים הקרובים.

למרות ההחתמה היחסית יוקרתית והרזומה הטוב בשלל קבוצות, פטרוצ'י לא מצא את מקומו ברוטציה של רוני לוי - יש לו 15 הופעות בליגה, מתוכן רק שבע בהרכב הפותח של באר שבע. הוא כבש שער אחד העונה, נגד בני סכנין. אשדוד, אגב, שוקלת לצרף גם את הקשר ההתקפי מוטי ברשצקי מבני סכנין, אך עדיין לא התקבלה החלטה.

פטרוצ'י בן ה-30 גדל במנצ'סטר יונייטד, אך רוב השנים השואל לקבוצות כמו רויאל אנטוורפן וצ'רלטון באנגליה.  לאחר מכן שיחק גם בקלוז' (רומניה), ריזספור (טורקיה) ואסקולי (איטליה). העונה הוא הצטרף לבירת הנגב, וככל הנראה יחפש לעצמו תחנה חדשה בישראל.

בעניין אחר, הפועל באר שבע תפגוש בשבת את הפועל ירושלים, ורוני לוי התייחס למשחק מול היריבה שסיימה בתיקו מול מכבי חיפה: "מתכוננים בשיא הרצינות למשחק חוץ קשה מאוד מול קבוצה איכותית שמשחקת טוב מאוד, ונאבקת על חייה. נעשה הכל לחזור עם ניצחון. הם משחקים כדורגל טוב וחיובי, והרבה פעמים התוצאות שלהם לא שיקפו את הרמה. אנחנו מכבדים כל יריבה ומתכוננים בשיא הרצינות. רוב אלה שהיו חולי הקורונה חזרו להתאמן בצורה מלאה, אני מקווה שכולם מלבד איתי שכטר יהיו לרשותנו".

אחד השחקנים שחזרו מבידוד הוא איתן טיבי שאמר: "מתכוננים כמו לכל משחק, יהיה משחק לא קל, הפועל ירושלים קבוצה טובה מאוד נבוא דרוכים מנטאלית. היה קשה להיות בבית ולראות את הקבוצה משחקת. אני שמח שניצחנו במשחק האחרון ואני מרגיש טוב מאוד".