הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אם נחשוב שאנחנו באים לטיול נאבד נקודות"

בב"ש חוששים משאננות לפני הפועל י-ם. דנילו אספרייה יחזור להרכב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.01.22 - 07:40

27 נקודות מפרידות בין הפועל ב"ש להפועל ירושלים ועדיין מאמן ב"ש, רוני לוי, נותן כבוד ליריבה אותה יפגוש מחר (שבת) בשעת צהריים מוקדמת (15:00) בטדי. מזג האוויר, המומנטום של ירושלים אחרי התיקו מול מכבי חיפה והחסרונות של ניקיטה רוקאביצה (פציעה) ואיתי שכטר (צהובים), גורמים למאמן להבין כי מצפה לו משחק קשה.

"ראינו שהפועל ירושלים יודעת לשחק כדורגל מול מכבי חיפה ואף אחד לא חושב שמדובר במשחק קל", אמרו שחקני הקבוצה אחרי הצפייה בווידאו. במועדון חוששים משאננות והחליטו על יציאה לבית מלון בירושלים כבר היום. "אם נחשוב שמדובר בטיול, נאבד נקודות כמו חיפה. זה מסוג המשחקים שאם אתה חושב שתעבור בקלות, שם אתה נופל".

כל השחקנים שחלו בקורונה כבר שבו לאימונים אבל חלקם עדיין מתקשים אחרי תקופה בבית לסיים אימון בקצב גבוה. על עף האכזבה מיוג'ין אנסה, רוני לוי עשוי להעניק לו הזדמנות נוספת מחר בהרכב. בב"ש בונים על העוצמות של החלוץ והמהירות מול קו ההגנה של היריבה, אבל גם מודעים לעובדה כי אנסה של החודשים האחרונים לא מזכיר את אותו שחקן של פתיחת העונה. "אם ניקיטה היה כשיר או שכטר בסגל אז ההחלטה הייתה כנראה שונה", אמרו במועדון.

לוי תרגל שני מערכים באימונים האחרונים, אבל נראה כי ימשיך לפתוח עם רביעיית הגנה. דנילו אספרייה עשוי לפתוח בקישור כשאנדרה מרטינש ימשיך ב-11 לצד מריאנו בריירו ורמזי ספורי. אם ב"ש תצליח לנצח, היא תעלה לפחות זמנית לראשות הטבלה שכן מכבי חיפה תשחק רק בראשון במשחק חוץ קשה מול מכבי נתניה.

הרכב משוער: עומרי גלזר; איאד אבו עוביד, מיגל ויטור, חאתם עבד אלחמיד, הלדר לופז; מריאנו בריירו, אנדרה מרטינש, רמזי ספורי; דנילו אספרייה, רותם חטואל (שגיב יחזקאל), יוג'ין אנסה.