הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: קאדיס רוצה את לואיס הרננדס

בלם מכבי תל אביב מעוניין לשוב לספרד ועשוי לעזוב כבר השבוע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 21:02

מכבי תל אביב סובלת מעונה די רעה, בעיקר בפן ההגנתי, ואחד השחקנים שחווים ירידה משמעותית ביכולת הוא לואיס הרננדס. כעת, נראה שהבלם קרוב מאוד לשוב לספרד כשב"אס" דווח שקאדיס מעוניינת לצרף אותו באופן מיידי וגם הוא עצמו מעוניין לשוב למולדתו.

קאדיס נאבקת נגד הירידה לליגה הספרדית השנייה ומחפשת בנרות חיזוק להגנה שיסייע לעשות זאת. אחרי שאופציית צירופו של אלברו גונסלס ממארסיי ירדה מהפרק, לפי "אס" המועמד הרציני הבא שלה הוא הרננדס. יש לציין שחוזהו מסתיים בסוף השנה כך שהקבוצה הספרדית כנראה תנסה לצרפו במחיר נמוך ממכבי ת"א.

הרננדס הגיע למכבי ת"א לקראת תום חלון הקיץ ב-2020 והיה חלק מהזכיה שלה בגביע המדינה ובריצה שכמעט הסתיימה באליפות שלישית ברציפות. עם זאת, העונה הוא היה לאחד מסמלי הכישלון המקצועי של הצהובים ופרידה ממנו תאפשר להם לפנות משבצת של שחקן זר.

תחת מלאדן קרסטאיץ', הרננדס פתח בשני משחקים בלבד - בגביע המדינה מול הפועל מרמורק ובליגה נגד בני סכנין (שני המשחקים הראשונים של הסרבי על הקווים). לאחר מכן נמצא הבלם חיובי לקורונה וגם אחרי שהחלים שיחק רק דקה אחת במשחק מול הפועל ירושלים בעוד המאמן הסרבי העדיף לתת את הקרדיט במרכז ההגנה למתן בלטקסה ועידן נחמיאס. האם הוא יעזוב את הצהובים בקרוב? נחכה ונראה.