הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתחזקת: עמית זנטי על סף סיכום בנתניה

הקשר יוותר על חוזהו בבני יהודה וצפוי להיות הרכש ה-3 של היהלומים בחלון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.01.22 - 07:17

קשר בני יהודה, עמית זנטי, על סף סיכום במכבי נתניה. היום (שישי) אמור להגיע שחקנה של הקבוצה מהליגה הלאומית לחתום על טופס ויתור חוזהו עם הקבוצה של יוסי אבוקסיס ולצאת עם סוכנו דודו דהאן לחתום אצל היהלומים למספר שנים אחרי שאתמול התקיימה פגישה בין הצדדים בה היו פערים קטנים שניתנים לגישור.

צירופו של זנטי בן ה-24 שכבש העונה שלושה שערים ב-11 הופעות מגיע על חשבונו של אבובאקר דומביה שהושאל למכבי פ"ת והוא יהיה השחקן השלישי שנתניה מצרפת בחלון ההעברות בינואר אחרי יובל אשכנזי והבלם הבולגרי, פאלמאן גלאבוב.

מלבד דומביה, נתניה שחררה בחלון הנוכחי גם את מאמון קשוע למ.ס טירה, את נפתלי בלאי לרמה"ש ואת איאס מסאלחה להפועל ראשון לציון ועתידה לשחרר גם את רותם קלר לדיושגיור ההונגרית אחרי שהתנאים בין המועדונים סוכמו וכעת נותר רק לקבל אישור משלטונות הצבא למעבר של המגן השמאלי.

לקראת המשחק מול מכבי חיפה בראשון, המאמן בני לם מתלבט בין יניב מזרחי לבוריס אינו, שאחד מהם יחליף את פארפה גויאגון הפצוע. על פי הערכת הצוות הרפואי, הקשר יוכל לשוב לאימונים באמצע השבוע הקרוב אבל עדיין מוקדם לדעת אם יהיה כשיר למשחק הבא מול הפועל ב"ש.