הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרשון בתמונת ההרכב לקראת נתניה, התלבטות במכבי חיפה בנוגע ללביא

האלופה נערכת להתמודדות, אבל ללא גולדברג ורודריגס שלא מתאמנים ונמצאים בספק גדול. בהיעדרם, השניים צפויים לערוך בכורה ב-11 בליגה. הירוקים יגיעו למפגש מהמקום השני?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.01.22 - 08:17

מכבי חיפה ממשיכה בהכנותיה למשחק מול מכבי נתניה שייערך בראשון, אך היא עושה זאת ללא שון גולדברג וחוסה רודריגס שאינם מתאמנים עם הקבוצה ונמצאים בספק גדול למשחק. השניים עוברים טיפולים ומבצעים חיזוקים, כשבצוות המקצועי יחליטו האם לסכן אותם מחר (שבת) באימון המסכם.

בעוד השניים בספק, ברק בכר יצטרך למצוא חלופות - שכן בוגדן פלאניץ' ומוחמד אבו פאני מורחקים מהמשחק הקרוב, זכר למשחק נגד הפועל ירושלים. רמי גרשון, שהחלים מפציעה בשריר הארבע ראשי, נמצא בתמונת ההרכב. גרשון לא פתח בהרכב העונה בליגה ושותף בשבעה משחקים כמחליף. בראשון הוא עשוי לפתוח לצידו של עופרי ארד, שמקומו מובטח. מדובר בצמד שלא שיתף פעולה מזה תקופה ארוכה.

בנוסף, לצוות המקצועי ישנה התלבטות בנוגע לנטע לביא, שלא פתח בהרכב העונה בליגה בשל פציעתו. טרם הוחלט האם לביא כשיר לפתוח, לאחר שרק לאחרונה שב בהדרגה לקבל דקות. הצוות המקצועי נמצא בהתייעצויות מול הצוות הרפואי והשחקן עצמו, כשהרצון הוא לא להעמיס עליו. גם הוא בתמונת ההרכב לנתניה ועשוי לרשום הופעת בכורה ב-11 העונה בליגה.

יריביתה של מכבי חיפה לצמרת, הפועל ב"ש, תפגוש מחר את הפועל ירושלים. במידה שהקבוצה של רוני לוי תנצח, מכבי חיפה תגיע למפגש נגד מכבי נתניה מהמקום השני.