הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מארשל אודה סיכם את תנאיו בבני סכנין

פרסום ראשון: החלוץ הניגרי, ששיחק בעונה שעברה בחדרה, ישוב לישראל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.01.22 - 17:15

בני סכנין רצתה להתחזק ונראה שהצליחה - החלוץ הניגרי, מארשל אודה, סיכם את תנאיו בקבוצה מהמגזר. החלוץ שב לקדנציה שנייה בישראל לאחר ששיחק בעונה החולפת במדי הפועל חדרה.

מועמדותו של אודה פורסמה כאן לראשונה

אודה, שכבש בעונה שעברה שמונה שערים ב-30 הופעות במדי חדרה, נפרד ממנה בקיץ והחל את העונה בבולוספור מהליגה הטורקית השנייה, אך עזב אותה לפני חודשיים אחרי תשע הופעות ושער אחד בלבד.

מלבדו, בסכנין נמצאים במגעים עם הקשר הספרדי חיימה סנטוס בן ה-26. סנטוס כיכב בעונה החולפת באתלטיקו פאלמפלור הבוליביאנית, אשר במדיה כבש שמונה שערים והוסיף שבעה בישולים. לפני כן שיחק באיסט בנגל ההודית ומירנדס הספרדית. הוא גדל באקדמיה של ספורטינג גיחון.

בסכנין, כזכור, הגיעו לסיכום עם המגן ההולנדי פביאן ספרוקסלדה. כדי להוציא את העסקה לפועל, הם צריכים לסכם על עזיבתו של ניקולה צ'ירקוביץ'. במידה שסנטוס יצטרף לאודה, יתנו במועדון אישור למוטי ברשצקי שמבוקש במ.ס. אשדוד ובני יהודה לעזוב את הקבוצה.

בתוך כך, אם לחיים סילבס לא חסרות צרות בהגנה בעקבות היעדרותם של מארון גנטוס ואנטה פוליץ' המוצהבים, אז גם עבדאללה ג'אבר סובל מרגישות במפשעה, לא מתאמן עם הקבוצה ונמצא בספק גדול להתמודדות.