הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לחתימה: ספורקסלדה נחת בישראל

בסכנין ינסו להכניס גם את אודה לארץ. צ'ירקוביץ' וברשצקי יעזבו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.01.22 - 09:18

בני סכנין בדרך לחיזוק מרשים לאחר שהושג סיכום עם המגן ההולנדי, פביאן ספורקסלדה והחלוץ הניגרי, מארשל אודה. ספורקסלדה כבר נחת הלילה (בין שישי לשבת) בישראל וכעת פועלים במועדון על מנת להשלים את ההליך הבירוקרטי כדי לאפשר גם לאקס הפועל חדרה לשוב ארצה. הוא מחוסן, כך שלא אמורה להיות בעיה.

כרגע, בסגל של חיים סילבס יש חמישה זרים ובכדי לצרף את השניים בסכנין ישחררו את ניקולה צ'ירקוביץ', שזוכה להתעניינות מצד מספר קבוצות בליגה הלאומית ובהן הפועל פ"ת. ברגע שאודה יצטרף, יאשרו במועדון למוטי ברשצקי לעזוב, כשהוא מחזיק בהצעות ממ.ס אשדוד ובני יהודה. השחקן הביע את רצונו לעזוב, אך במועדון ממתינים להגעת הרכש.

בתוך כך, הקבוצה מתכוננת למשחק נגד קריית שמונה בשני. המגן השמאלי, עבדאללה ג'אבר נבדק אמש ונמצא כי הוא סובל מקרע במפשעה, אך במועדון סבורים שיצליחו להכשירו למשחק. לסילבס ישנה מצוקה קשה בהגנה, שכן מארון גנטוס ואנטה פוליץ' מוצהבים, עומרי בן הרוש יפתח וגם יזן נאסר בתמונת ההרכב.

מרואן קבהא, שחוזר מעונש הרחקה והחלים מפציעה צפוי לפתוח כבלם. איברהימה קונטה שב לאימונים ויעמוד לרשותו של סילבס, כאשר גם גיא מלמד שהחלים מקורונה צפוי להיות כשיר. ארי מורה ופאהד באיו ימשיכו להיעדר.