הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נטע לביא יפתח בהרכב מכבי חיפה מול נתניה

הקשר צפוי להיכלל ב-11 לראשונה העונה בליגה. בכר: "חשוב לא לאבד את הדרך"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.01.22 - 13:29

מכבי חיפה תקיים היום (שבת) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק נגד מכבי נתניה ומי שצפוי לפתוח לראשונה העונה במשחק ליגה הוא נטע לביא. הקשר החלים מהפציעה הארוכה ממנה סבל ויחליף את חוסה רודריגס, שלא כשיר וייגרע מהסגל להתמודדות.

כ-6,000 אוהדים ירוקים צפויים להגיע מחר לאיצטדיון בנתניה ולספק לאלופה אווירה ביתית והדריכות רבה. "יכולת כמו שהצגנו נגד הפועל ירושלים לא תחזור, היינו ברצף נהדר ואחרי המשחק נגד הפועל באר שבע הייתה ירידת מתח", העידו במועדון. "נגד נתניה זה משחק חדש ונצטרך להוכיח שאנחנו ראויים למקום הראשון".

"אנחנו אחרי משחק לא טוב", אמר ברק בכר לקראת ההתמודדות. "אמרתי לשחקנים שאחרי עשרה ניצחונות מרשימים עם איכות ואופי אפשר גם לא לנצח, אבל חשוב לא לאבד את הדרך, לעשות את הדברים שאנחנו יודעים לעשות ואם דברים לא הולכים, לא להיכנס לעצבים".

"נחזור בראשון להיות מי שאנחנו רגילים להיות. אין ספק שהתוצאה האחרונה איכזבה את הקהל ועדיין הוא בא לתמוך ויבוא לעודד אותנו גם בנתניה כדי לחזור למסלול הניצחונות", הוסיף.

במקביל ישנו סימן שאלה גדול סביב שון גולדברג, שלא התאמן מאז ה-1:1 נגד הפועל ירושלים. במועדון ישנה אופטימיות זהירה, שכן הוא המשיך לשחק למרות הפציעה בברכו נגד הפועל ירושלים והיום היה חלק מהאימון המסכם. רק לקראת המשחק יוחלט האם לשתפו ורמי גרשון נמצא בכוננות במידה שגולדברג לא יהיה כשיר. רז מאיר ישוב לעמדת המגן הימני לאחר שריצה עונש הרחקה, מוחמד אבו פאני ובוגדן פלאניץ' המורחקים יעדרו. יתר ההרכב שפתח נגד הפועל ירושלים ימשיך לקבל קרדיט.

בעוד המשחק של הירוקים יערך מחר, היום תפגוש יריבתה לצמרת, הפועל ב"ש את הפועל ירושלים ועשויה להחזיר לעצמה את המקום הראשון בטבלה. בדומה לעונה שעברה, במכבי חיפה ביקשו מהשחקנים לא לתת חשיבות לטבלה בשלב מוקדם כל כך של העונה.