הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שחקני חדרה ביקשו מההנהלה לא לצרף שחקנים

אחרי הקיצוץ במענקים, במועדון עשויים להתחזק בכל זאת. רוטמן על הכוונת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.01.22 - 11:45

השבוע שיחררה הפועל חדרה את וויסאם רבאח ועומר פדידה להפועל נוף הגליל, אבל אם מישהו חשב שיגיעו מחליפים, שיחשוב שוב. שחקני האדומים, שהסכימו השבוע לקצץ ב-50% במענקי הפלייאוף העליון, הגישו להנהלת הקבוצה בקשה תקדימית: "אל תצרפו שחקנים עד סוף החלון".

אחד השחקנים הסביר: "הסכמנו לקצץ כי כולנו רוצים להיות בפלייאוף העליון, אבל זה לא הוגן שבכסף הזה יביאו רכש". עם זאת, במועדון קיבלו אישור מקבוצת המשקיעים העתידיים בראשות עמירם שחר לחזק את הקבוצה בשחקן כנף והמועמדים הם לירן רוטמן, לוואגה קיזיטו ודאבאס אוושו סקירה.

בתוך כך, הפועל חדרה נערכת למשחק נגד הפועל תל אביב ותגיע בסגל מלא למעט עומר דנינו הפצוע. "כמו שאנחנו בתקופה טובה ובמומנטום טוב אז בטח ובטח גם הפועל ת"א מאז חילופי המאמנים, עם משחקים טובים ותוצאות טובות", הזהיר מנחם קורצקי. "זה משחק מאוד קשה, אנחנו מוכנים וערוכים, התכוננו כל השבוע ואני מקווה שנתרגם את זה על המגרש. נרצה להכתיב את הקצב, לעשות את הדברים כמו שאנחנו רוצים, הפועל ת"א שינתה שיטה ונצטרך להיערך בהתאם".

קורצקי התייחס לקיצוצים והפלייאוף העליון: "אני משתדל להתנתק מזה ומעביר מסר גם לשחקנים לא לחשוב על זה יותר מדי, אנחנו נרתם ונעזור למועדון ואני שמח מאוד שקיבלנו החלטה פה אחד הצוות והשחקנים לעזור למועדון בעניין הקיצוץ. זה פחות מעסיק אותנו, רוצים להמשיך את המומנטום ולנצח. לשמח את האוהדים ולהתקדם קדימה".

המאמן לא מתכוון לשמור שחקנים למשחק רבע גמר הגביע נגד מכבי חיפה: "אני קודם כל מתעסק בהפועל ת"א משחק ליגה שהוא מאוד חשוב, כשיגיע הזמן של הגביע נתעסק בגביע".