הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עשיתי נכון כשעברתי ממכבי להפועל ת"א"

עומר סניור ל"מדינת הכדורגל": "נותנים לי ביטחון. מאוד מחובר למועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.22 - 15:55

תגיות: עומר סניור

עומר סניור הוא אחד משחקני העתיד של הפועל ת"א. החלוץ שסומן כדבר האדום הבא האריך את חוזהו במועדון ל-3.5 שנים, וכעת הוא עוד לפני הגשמת החלום בקבוצה הבוגרת, הוא חולם על אליפות עם קבוצת הנוער. בראיון ל"מדינת הכדורגל", סניור סיפר על העונה שעוברת עליו והחלומות הגדולים.

"קשה להיות בבוגרים ואז לעבור לנוער ולהפך", סניור פתח את דבריו, "יחד עם זאת, זה לא צריך להרוס את רצף הניצחונות שלנו. אנחנו רוצים לזכות באליפות עם קבוצת הנוער ויכולים לעשות את זה".

"זה לא קל לשחק בנוער במשחקים שלא משודרים ואז פתאום משחק באצטדיון סמי עופר מול 30 אלף איש", סניור המשיך, "אנחנו בעונה היסטורית, יש לנו מטרה לזכות באליפות ולעשות היסטוריה, ואנחנו רוצים לעשות את זה".

מה העמדה שאתה מרגיש בה הכי נוח על המגרש?
"אני מרגיש הכי בנוח על המגרש בכנף ימין, אני אשחק איפה שהמאמן יגיד לי, אבל שם אני מרגיש שאני הכי טוב. בהפועל ת"א עוברים איתי הרבה על תנועה בלי כדור ועל הפריצות באגף. מלמדים אותי פה הרבה דברים, כך שאוכל להשתפר".

מה השתנה העונה שפתאום הגיעה הפריחה שלך ואתה מגשים את הפוטנציאל?
"בוקסה, מיכאל זנדברג וכל הצוות עובדים איתי אישית על המון דברים. אני חושב שבעזרתם אני משתפר, והנה רואים תוצאות".

מה ההשפעה של קובי רפואה עליך?
"ברור שיש השפעה של קובי. כשאתה בא לבוגרים צריך לקבל ביטחון, והוא נותן לי אותו. אני מרגיש בבוגרים שאני יכול לעשות פעולות בדיוק כמו שאני עושה בנוער,  וזה הודות לקרדיט שלו".

חתמת על חוזה ארוך טווח בהפועל ת"א, זה נובע מהחיבור למועדון?
"אני מאוד מחובר למועדון. עברתי לפה אחרי שגדלתי במכבי ת"א. לא קל לחצות את הכביש, אני מרגיש בהפועל ת"א מעולה ועם הרבה ביטחון. נתנו לי בית חם, עשיתי מעבר חכם כשעזבתי את מכבי ת"א להפועל ת"א. אני רואה את העתיד שלי כאן ושמח להיות אדום".