הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המערכת פה יודעת איך להתנהג ברגעי לחץ"

בן שמעון אחרי הניצחון של אשדוד: "עברנו שבועות קשים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.03.22 - 21:47

מ.ס. אשדוד פתחה ברגל ימין את הפלייאוף העליון עם 0:2 על הפועל נוף הגליל, והמאמן רן בן שמעון אמר אחרי המשחק: "דיברתי לפני המשחק עם השחקנים, ובתקופות קשות כאלה אתה יכול להיות מאובן, אבל מצאנו דרך לשחק את המשחק עם כדורגל טוב. הסגל שלי מגובש ושמח, לא היה חוסר כבוד והאימונים היו ברמה גבוהה למרות התוצאות. המערכת הזו יודעת להתנהג ברגעי לחץ".

"עברנו שינוי גדול מאוד השנה", סיפר המאמן המנצח. "רצינו מאוד פלייאוף עליון, ואין לי ספק שאחרי המשחק משהו השתחרר ונוכל לשחק טוב יותר וחיובי. אני רוצה להיות קבוצה שתמיד משחקת כדורגל, ואני רוצה  גם איזון. עברנו שבועות קשים שהיה קשה לפעמים לקום מהמיטה והדבר הזה לוקח ממך. ננסה לנצח עד סוף השנה".

קני סייף, שכבש את השער השני בבעיטה נהדרת, היה שותף לתחושות: "הרבה לחץ השתחרר. היה משחק טוב שלנו, בעיקר של לחימה וקיבלנו המון אוויר. אני יכול לשחק בהמון תפקידים, ואיפה שישימו אותי אני אתן הכל. מעבר למכבי חיפה? הכי חשוב כרגע להישאר בליגה עם אשדוד,  לנסות לנצח בכל משחק, לשחק כדורגל ולתת את המקסימום".

בצד השני, שי ברדה הודה: "תוצאה מתסכלת מאוד, היינו חייבים להכריע את המשחק במחצית הראשונה, אבל היו לנו החמצות מטורפות וזו התוצאה. אשדוד שלטה לפני הגול הראשון והוא היה באוויר, אבל שוב סופגים מטעויות שלנו וזה מתסכל כי אנחנו עובדים קשה. הגעתי לקבוצה במצב הזה ואני מנסה למצוא פתרונות ומשהו אחר, אולי עם שחקנים יותר צעירים. זה לא עובד, צריכים לחשוב מחוץ לקופסא".

המאמן דיבר על הגנה חזקה מפתח להישארות: "חד משמעית, מגיעים למצבים ויכולים לאמן עד גבול מסוים, אבל צריכים פשוט להיות יותר טובים. אין פה תירוצים ואני לוקח את האחריות. השתדלנו לעשות שינויים בינואר, אבל משחקים עם מה שיש. נשחק עד השנייה האחרונה כדי להציל את המצב. אני לא מאשים אף אחד האחריות היא נטו שלי. צריך לשחק עד השנייה האחרונה, והוכחנו בעבר שאנחנו יכולים".