הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נכשלת": הספונסר של הפועל חיפה נגד אלישע

נקש בפוסט חריף: "האוטו למרכז ממריא". המאמן: "יש כאן הסתה נגדי"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  20.03.22 - 22:40

נקודה נוספת להפועל חיפה היום (ראשון) ב-1:1 מול בית"ר ירושלים בפלייאוף התחתון. האדומים אמנם הבטיחו מעשית הישארות בליגה ומתכוננים לחצי גמר הגביע נגד מכבי חיפה, היריבה העירונית, אך לא שקט במועדון. המאמן אלישע לוי התייחס לכך

לוי דיבר על הרעש מסביב לקבוצה והמטרות בהמשך העונה: "בהתחלה באנו לחוצים, בלט בפעולות פשוטות. לא לחצנו מספיק. בחצי השני לחצנו כמו שאני אוהב, כמו שצריך להראות. לחצנו, יזמנו, יצאנו קדימה. זה לא הספיק ליותר מנקודה אבל גם נקודה במשחק כזה היא טובה. עשינו הכל כדי לנצח, לעצור את הרצף. כל נקודה קשה בפלייאוף התחתון. רצינו לנצח עד הסוף, אבל הלאה. נלך למשחק הבא.

המאמן התייחס למטרות שנשארו לקבוצתו, שמעשית הבטיחה הישארות, בהמשך הפלייאוף התחתון: "אני מדבר על מה שאני רואה על המגרש. שחקנים היו לחוצים. מעדנו בטדי נגד הפועל ירושלים, אנחנו רוצים להצליח וזה הלחיץ אותנו. בחצי השני לא ראית קבוצה, לקח זמן להשתחרר. זה קורה בכל מקום. אני שמח שידענו לחזור. לא מסתפקים בנקודה, תמיד רוצים לנצח".

לוי דיבר על השמועות השונות בקשר לעתידו: "רעשי רקע, יש הסתה נגדי. אני כל יום קם וקורא שמדברים עם מישהו, התקשורת לא ממציאה דברים. מצד שני יש חצי גמר גביע. משתדל לגונן על השחקנים מהאטמוספירה עם יואב כץ".

בהמשך לוי דיבר בהרחבה על כך במסיבת העיתונאים: "אני אחראי לקבוצה הזאת. לא יודעים מי הספונסר של הקבוצה. כשאני אומר שיש הסתה אני לא פרנואיד, הפועל לא יורדת ובחצי הגמר. אם הספונסר מדבר ככה זה חסר אחריות. עבדתי בקבוצות, אני יכול להתמודד עם זה".

ומהר מאוד הספונסר צחי נקש תקף בתגובה: "אלישע תקשיב ותקשיב טוב. אני לא מאחורי הקלעים, אני מלפני הקלעים, נכשלת בענק. פלייאוף תחתון, 100 צופים - הכי גרוע שהיה אי פעם בהפועל חיפה. לא קידמת שחקן אחד מהנוער, לא שיתפת צעירים מפחד. לא באת לאימון או משחק אחד של הנוער. האוטו ממריא שעה ורבע עד וחצי, דקה לא יותר מאוחר, לכיוון המרכז. כבוד לא קונים במילים".

גם אלון תורג'מן התייחס: "לחצנו אותם בחצי השני, הנענו את הכדור ונראינו טוב יותר. עשינו נקודה חשובה, היינו צריכים לנצח. אני לא חושב שנכון להגיד שנשארנו, אין הוקוס פוקוס בכדורגל. אם לא נראה טוב הכל יראה אחרת בגביע. המטרה היא בגביע, נצטרך לעבוד קשה כדי להגיע אליו בכושר טוב".

גם בן והבה דיבר במסיבת העיתונאים: "עובד קשה שהקבוצה תצליח. רוצים תוצאות טובות יותר ולקחת נקודות בפלייאוף, למרות שאומרים שנשארנו. רוצים לעלות שלב בגביע. מי כמוכם יודעים שזה לא הוקס פוקוס, צריך להציג כדורגל טוב ולהיות בפורמה טובה. רוצים להתקדם ממשחק למשחק. אוהבים את הצוות".