הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ב"ש קבוצה טובה, נוכל לעשות משחק טוב"

איינבינדר מוכן. אזולאי הקשר ואליאס צפויים לפתוח בהפועל ת"א

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.04.22 - 12:45

(התמונה בהפנייה לידיעה: אלן שיבר)

אחרי הניצחון על בני סכנין במחזור הקודם, בהפועל ת"א מקווים להמשיך במומנטום החיובי כשיפגשו את הפועל ב"ש ביום ראשון באיצטדיון טרנר.

צפויים להיות שני שינויים בהרכב של קובי רפואה. שי אליאס התאושש מהפציעה במפשעה וישוב ל-11 לאחר שנעדר מהמשחק הקודם, בעוד שלומי אזולאי הקשר (שכבש ובישל מול סכנין לאחר שעלה מהספסל) יקבל את הקרדיט בשלישיית הקישור.

בן ביטון, אדי גוטליב, סתיו למקין ודורון ליידנר ימשיכו לפתוח בהגנה. רפואה הבהיר שלמקין, הבלם וקפטן קבוצת הנוער של הפועל ונבחרת הנוער, ימשיך לפתוח עד לסיום העונה. בחלק הקדמי יפתחו פרדי פלומן, אושר דוידה ושלומי אזולאי. מרקו ינקוביץ' בספק למשחק בעקבות כאבים חוזרים בשריר התאומים.

לעניין אחר. במועדון הבהירו כי למרות הפיגוע ברחוב דיזינגוף אמש, לא נרשמה היסטריה בקרב השחקנים הזרים ובעיקר מרקו ינקוביץ' וארנסט שטקוס שגרים בקרבת מקום לאירוע. מיד לאחר הפיגוע, אנשי הפועל דיברו איתם והרגיעו אותם.

בינתיים, הקבוצה קיימה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק, בה קובי רפואה התייחס לפיגוע המחריד אמש: "כל הצוות וכל ההנהלה מיד בדקו מה קורה עם השחקנים לאחר הפיגוע. זה דבר שחוזר על עצמו ולא נעים. אנחנו רוצים לחיות בשקט. נהיה מפחיד להסתובב ברחובות. אנחנו כל הזמן בודקים עם הזרים שהכל בסדר איתם, באותה שנייה שזה קרה קיבלתי טלפונים שכולם בסדר. נקווה לימים טובים יותר".

המאמן המשיך והתייחס גם ליריבה מבירת הנגב: "ב"ש קבוצה טובה, אנחנו יודעים שמצפה לנו משחק קשה. אנחנו אחרי ניצחון ומרגישים טוב. אנחנו יודעים נגד מי נשחק, זו קבוצה חזקה התקפית. מה שטוב בכדורגל ובספורט זה שתמיד יש את המשחק אחרי, אנחנו רוצים לשחק כדורגל אטרקטיבי וטוב, רוצים להילחם על המקום הרביעי כדי שיהיה לנו על מה לשחק. זה אתגר, אבל זאת המטרה - להיות במקום הרביעי".

בנוסף, גם דן איינבינדר התכונן למשחק. "קשה לשחק בטרנר", אמר, "יש שם אווירה טובה ואנרגיות מהקהל. נגיע הכי מוכנים שאפשר כדי להשיג את התוצאה הכי טובה שאפשר מבחינתנו. אנחנו מאוד מכבדים את באר שבע, היא יריבה חזקה אבל אנחנו מתרכזים בעצמינו. אנחנו במומנטום טוב, אני מאמין שנייצר משחק טוב וניקח את 3 הנקודות".