הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איך חגגתם בתיקו: התשובה למכבי חיפה

בכל פעם ששמחים מתיקו נגד מכבי ת"א, זה מראה כמה היא גדולה. אוהד צהוב

עידו טרבלוס  12.04.22 - 10:10

היה במשחק הזה באמת הכל. קסם מעולם אחר לצד אמוציות מטורפות, השחקן הכי טוב בליגה לא קיים לצד ילד צעיר שמקבל את ההזדמנות ולוקח אותה בשתי ידיים ואלופה שהתחפשה לקבוצה שנלחמת על החיים שלה וחגגה תיקו כאילו היה העפילה לגמר האלופות. היה הכל.

מכבי נתנה המון תקווה לאוהדים, בעיקר בחלק הקדמי. אם היא תהיה מסוגלת לשפר את ההגנה, גם מבחינת שחקנים וגם מבחינת יכולת, זו יכולה להיות קבוצה מפחידה. אוסקר, עם פריצה ויובאנוביץ', היה פשוט תענוג לעיניים. אין באמת צמד בלמים בליגה שיכול על פריצה ויובאנוביץ׳.

מכבי היתה ראשונה לכל כדור, הניעה את הכדור מאחורה באומנות, ממש צחקה על ה״לחץ״ של אותה אלופה שלא הגיעה לבלומפילד. ביטחון בשמיים, כדורגל מסודר. איזה כיף. כל העונה מכבי לא הייתה כל כך דומיננטית כמו במשחק הזה. אבל גם מאוד פראיירית. אין דרך אחרת להסביר את מה שקרה אתמול. גלוך ופריצה היו צריכים לסיים עם צמד כל אחד. היו חסרים רק כמה סנטימטרים.

קניקובסקי כרגיל מצוין, סבוריט כבלם זה פשוט יוצא דופן. מכבי מבינה שאין בסגל שחקן שיכול לייצר משהו ומעלה את אוסקר. קרסטאיץ' שוב הוכיח שהוא יודע מה הוא עושה. לא הלך לו בשני המשחקים האחרונים והוא מבין שאין פתרונות בסגל הקיים וצריך לנסות. להעז. וזה השתלם לו בענק. אין תלונות כלפיי המערכת אחרי משחק כזה, אולי חוץ מהעובדה שחבל. היינו יכולים להראות ככה בתחילת העונה, יכולים לעשות יותר בעונה הזו. יכולים.

עוד כמה משחקים ביחד של החוליה ההתקפית וזה גם יתורגם לעוד שערים. חוליית ההגנה שוב הייתה בהרכב חדש יחסית ומכבי תצטרך להשתפר כדי לא לספוג גול בדקה 93. זה באמת מבאס.

לפני כל משחק בין מכבי לחיפה אנחנו בעיקר שומעים מחיפה כמה הם ״יתנו״ לנו. כמה אצילי הולך לכבוש. ובכן, כיף לנו, אוהדי מכבי, שיש לנו את המציאות על מנת לענות לאותם דברים כי בסוף מה שקובע הוא מה שקורה על המגרש וקבוצה אחת אתמול חגגה תוצאת תיקו בזמן שהקבוצה השנייה הייתה מאוכזבת. כל פעם שקבוצה חוגגת נגדנו תיקו זה רק מזכיר לנו כמה גדולים אנחנו.

היה מבאס לספוג את השער של שרי, אבל היה בלתי נמנע. מכבי לא הפסיקה להחמיץ ולמרות שהקהל הרעיד את בלומפילד, הפעם זה לא הספיק. בפעמים הבאות, עם חיזוק נכון וסגל מספיק רחב, מכבי תעשה את זה.

יש עדיין את הגביע, שחשוב לנו מאוד ואת המאבק על המקום השני, אבל מעל הכל יש שוב תחושות חיוביות במכבי. יהיה מאוד קשה לשחק את שני המשחקים הרצופים מול באר שבע ולשחקנים מצפה משימה מאוד לא פשוטה. אבל זה נראה טוב.

יאללה מכבי!