הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה הציעה להפועל 600 אלף ש"ח על שלמה

האדומים סרבו, האופציה עומדת על 900 אלף. וגם: ההכנות למכבי תל אביב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.05.22 - 06:15

מכבי נתניה הציעה להפועל ת"א 600 אלף שקלים מיידית על רז שלמה כדי להשלים את העברתו לקבוצה, אבל האדומים סירבו. האופציה של נתניה עומדת על 900 אלף שקלים, אבל היהלומים שמבינים את המצב הכלכלי של הפועל ת"א ניסו לייצר נוסחה חדשה שלא התקבלה. בכל מקרה, בנתניה מחזיקים משחקן ההגנה, ויממשו את האופציה בקרוב.

הקבוצה של בני לם עוד לא הבטיחה את המקום הרביעי. במועדון ביקשו מהשחקנים להקפיד ביום העצמאות על שינה מוקדמת ותזונה נכונה כדי להתכונן כראוי למשחק מול מכבי ת"א אליו תגיע הקבוצה בסגל מלא. פאלמאן גלאבוב ישוב ל-11 על חשבונו של שיר צדק, בעוד עמרי גנדלמן עשוי לרדת לספסל מאחר ורז שלמה ישוב מהרחקה.

במידה ועמרי גנדלמן לא יפתח, כמו גם אביב אברהם שהפך לאחרונה לשחקן ספסל, יענוד את סרט הקפטן דני עמוס. בכל מקרה בינתיים לם מתלבט בין אביב אברהם, עמרי גנדלמן ואמיר ברקוביץ' שרק אחד מהשלושה יפתח. אם אברהם או גנדלמן יפתחו, פארפה גויאגון יוסט לאגף אחרי שבניצחונות על מכבי חיפה והפועל ב"ש פתח בעמדה שמתחת לחלוץ והציג יכולת פנטסטית.

"פעמיים סיימנו בתיקו עם מכבי ת"א ופעם אחת ניצחנו אותם העונה, כך שעבורם לא לנצח את אותה קבוצה ארבע פעמים ברציפות זה יותר מדי" אמרו בנתניה, "אנחנו צריכים להתרכז בנו, לשחק את המשחק הרגיל שלנו ולא להתייחס אליהם".