הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה בהפועל ת"א מפלומן וינקוביץ'

במועדון ציינו לרעה את היכולת של השניים נגד סכנין. איינבינדר בספק לב"ש

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.05.22 - 10:27

בהפועל ת"א התאכזבו מה-0:0 מול בני סכנין אמש (שבת). אחרי שני הפסדים לא פשוטים, בדרבי ומול מכבי חיפה, במועדון האדום קיוו לחזור למסלול הניצחונות ולחזור למאבק על המקום הרביעי, אבל בסופו של דבר חניכיו של קובי רפואה הציגו משחק מנומנם למדי ולמרות שאיימו על השער של סכנין, לא הצליחו לכבוש ולהכריע במשחק.

במועדון ציינו לרעה את היכולת של פרדי פלומן ומרקו ינקוביץ', שאחרי השעייה בשל עבירת משמעת חזר ישירות להרכב. בניגוד לפלומן, לו אין חוזה מובטח ועד סוף החודש על האדומים להחליט אם להאריך את חוזהו לעונה נוספת, לינקוביץ' יש חוזה לעונה הבאה ובחודורוב מאוד מקווים שהקשר יחזור לעצמו גם על כר הדשא וגם מבחינה התנהגותית. שחקנים הופתעו שעידן ורד, שהציג יכולת טובה במשחק האחרון מול מכבי חיפה ואף תורגל בהרכב, בסופו של דבר המתין על הספסל, כשרז טוויזר הועדף על פניו.

ביום שלישי יפגשו האדומים את הפועל ב"ש למשחק בו הם חייבים ניצחון כדי להישאר בתמונת המקום הרביעי. "תרימו את הראש, יש משחק חשוב מול ב"ש", אמר רפואה לשחקניו בסיום המשחק. "נשארו עוד שלושה משחקים, ניתן את הכל עד הסוף", אמרו בקבוצה, "אנחנו עדיין במאבק על המקום הרביעי ויכולים להשיג את המטרה שלנו". דן איינבינדר הוחלף בשל עומס ורגישות בשרירי הבטן והוא בספק להתמודדות בשלישי. שלומי אזולאי החלוץ, עדיין מתאושש מפציעה במפשעה וצפוי להיעדר גם מהמשחק הזה. כך גם יואב תומר, שסובל ממתיחה בארבע ראשי.